Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина політсила, у якої є чітка програма, як підняти економіку

Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина політсила, у якої є чітка програма, як підняти економіку

«Не гасла, а працюючі підприємства забезпечать реальне зростання зарплат і пенсій. Для цього ми йдемо в новий парламент», – про це в ефірі програми «Опозиція» на телеканалі «Україна» заявив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

Опозиціонер наголосив, що кожен пункт програми підкріплений конкретними законопроектами. «Економіка не заради економіки. Економіка заради того, щоб були гідні робочі місця, щоб була висока заробітна плата, щоб була гідна пенсія і нормальний рівень життя. Зрештою, щоб на гроші, які людина отримує, вона могла якомога більше купити», – сказав він.

Ця економічна програма, як зазначив народний депутат, включає в себе, в тому числі, і економічну безпеку, яка нерозривно пов'язана і з комунальними тарифами. «Збільшення виробництва видобутку українського газу. Чи можна це зробити? Звичайно можна. У нас за розвіданими запасами друге місце в Європі. Робиться це? Ні, звичайно, зараз не робиться. Які причини? Корупційні. Що стосується зниження тарифів, то всі ми знаємо, що українського державного газу, який видобуває українське державне підприємство «Укргазвидобування», 100% вистачає для забезпечення потреб житлово-комунального господарства (будинки, школи, лікарні, потреби населення і т. п.). Тому у нас є чіткий зрозумілий законопроект, завдяки якому тарифи можна знизити більше, ніж в два рази», – сказав Вілкул.

Для цього опозиціонер запропонував таку формулу: «Беремо собівартість, додаємо транспортування, ПДВ, 15% рентабельності та законодавчо закріплюємо таку вартість газу. Нам же всім розповідають казки, що тарифи неможливо знизити. Звичайно можливо. Їх же за п'ять років в 11 разів підняли. За нашою формулою автоматично знижуються і ціни на тепло».

Також Олександр Вілкул додав, що у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є пакет законопроектів щодо підтримки вугільної галузі. «Коли на українських державних шахтах - нещасних останніх 33-ох державних - мільярдна заборгованість по заробітній платі, а у нас половина Кабміну збирається в порту, кладе руку на серце і співає гімн, коли приходить американське вугілля - це наш шлях? Звичайно, ні. Теж саме і з електроенергією. Навести порядок в «Енергоатомі» і гідроенергетиці (це 70% української електроенергії, і це державні підприємства) – це теж зниження тарифів», – сказав опозиціонер.

Крім цього, опозиціонери пропонують більше 30 законопроектів для розвитку високотехнологічних галузей. «Це, в тому числі, і машинобудування (Дніпро і Харків), і суднобудування (Одеса, Херсон, Миколаїв), це IT-галузь і багато інших. Чіткі, зрозумілі, конкретні програми. Ми ставимо перед собою дуже амбітне завдання: щоб Україна за п'ять років увійшла в 30-ку провідних економік світу. Чи можливо це зробити? Можливо. Треба хотіти працювати і вміти працювати», – резюмував Олександр Вілкул.

29 червня 2019 12:48
'site2018:subscribe.form' is not a component