Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде в новому парламенті стабілізуючим фактором, який гарантує країні розвиток, а людям – гідне життя

Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде в новому парламенті стабілізуючим фактором, який гарантує країні розвиток, а людям – гідне життя

Опозиціонер пояснив, чим небезпечна для країни однопартійну більшість у новому парламенті.

«Я чекаю від нового Президента позитивних змін. Але від його оточення йдуть суперечливі сигнали. Тому ми, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, будемо тим стабілізуючим фактором в новому парламенті, який гарантує країні розвиток, а людям - гідне життя», - про це сказав один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на ICTV.

Він підкреслив, що сліпе голосування за популярний партійний бренд, не розбираючись, що за люди йдуть під ним, може привести до того, що в парламент зайдуть нові Парасюк, Гаврилюки, Семенченки та Парубії.

«Найбільший рейтинг сьогодні у партії «Слуга народу». Чи вважаю я, що однопартійний парламент - це добре? Не впевнений. Давайте згадаємо ситуацію, яка була п'ять років тому. Всі кричали, що прийдуть нові особи, і що в підсумку вийшло? Ми отримали парламент, в якому половина напівбожевільних людей, багато з яких з гордістю хваляться довідками з психлікарні. Тоді такі, як Гаврилюки-козаки, Парасюки, Семенченки, і той же Парубій, просто з приставкою Блоку Петра Порошенка або «Народного фронту», попроходили до Верховної Ради. Вони змогли зробити країну кращою? Ні. Тому цього разу треба задуматися і перед голосуванням проаналізувати, що дасть для країни той чи інший кандидат або партія», - сказав Вілкул.

«Хто буде в партії «Слуга народу»? Я не знаю, - додав опозиціонер. - Я боюся, що вони ще самі до кінця не розуміють. Тому я не впевнений, що однопартійна більшість - це добре».

Раніше Олександр Вілкул заявив, що в нову Раду йде ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, який об'єднав лідерів місцевого самоврядування, мерів та фахівців в промисловості та економіці, яких підтримують люди. Опозиціонери ставлять перед собою завдання: домогтися скасування антинародних «реформ», знизити тарифи, відновити мир, забезпечити зростання зарплат та пенсій.


20 червня 2019 10:48
'site2018:subscribe.form' is not a component