Олександр Вілкул пояснив різницю між справжнім ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ і «структурою Льовочкіна-Медведчука»

Олександр Вілкул пояснив різницю між справжнім ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ і «структурою Льовочкіна-Медведчука»

«Голос на виборах за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – це голос за правду, свободу Єфремова та розвиток України, а проголосувати« За життя» – віддати голос за 11 БППшників та Ківу, які йдуть за списками цієї структури», – сказав в ефірі ТРК «Україна» один з лідерів опозиції Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за сильну незалежну Україну і проти того, щоб Україна була колонією НАТО або Москви, а «За життя» – це перетворення нашої країни в федеральний округ РФ.


«Я дякую всім тим українців (а це майже 800 тисяч осіб), які проголосували за мене під час президентських виборів. Ви зробили правильний вибір – ви проголосували за сильну, багату, мирну та добру України.

Зараз я беру участь в парламентських виборах у складі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – справжнього ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Я прошу підтримати нашу команду, ідеї та цінності. Всього за 70 днів президентської кампанії я зробив все, щоб все це донести до людей. Багато часу пройшло після цього, багато таємного стало явним, і я сподіваюся, тепер уже зрозуміло, хто справжня опозиція, а хто - бутафорна», – сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив: «Нас дійсно часто плутають – справжній ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зі структурою Медведчука-Льовочкіна  «За життя». Вони використовують схожі кольори, риторику, але тим не менш, ми відрізняємося. І від них, і від інших партій.

Одні (найяскравіший приклад – це мародер Порошенко) розікрали країну і зробили все, щоб поставити нас в колоніальну залежність під зовнішнє управління з боку НАТО. Я з повагою ставлюся до високого рівня життя в тих же США. Дуже красиво виглядають по телевізору Голлівуд, Лас-Вегас, але цього ніхто у нас будувати не збирається. Їм від нас потрібні тільки сировина, земля, зерно, та, і, як кажуть люди, війна до останнього українця. Це не українська модель».

«Інші, – зазначив Вілкул, – структура «За життя»: отримують команди в Кремлі, зокрема, Медведчук. Іноді возять Бойко, який мовчазно сидить перед телекамерами. Але стати федеральним округом Російської Федерації та перетворити Україну на буферну зону між Росією і Європою – це теж не наша модель».

Олександр Вілкул підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – це українська політична партія: «Ми за сильну Україну. За позаблокову Україну. За реально незалежну Україну. Ми проти колоніальної залежності як від НАТО, так і від Москви. Ми за Україну, яка сильна саме тим, що вона є багатомовною, багатокультурною, багатоконфесійною – в релігійному плані. Ми швидко зупинимо війну. Ми знаємо, як це зробити. Ми піднімемо виробництво, створимо робочі місця тут, на Батьківщині. І будуть у людей гідна робота, гідна зарплата і гідні пенсії».

Крім цього, як зазначив нардеп, щоб остаточно зрозуміти, чим відрізняється ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК від «За життя» – досить подивитися на списки партій.

«У структурі «За життя» – чиновники Медведчук, Льовочкін. Один був главою АПУ в 2004 році, довів до першого Майдану, другий – в 2014 році – до другого Майдану. До списків «За життя» увійшли 11 членів БПП і радикальний націоналіст Ківа. А у нас в списку (у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ) – досвідчені мери, у яких в містах підтримка (рейтинг) 70-80%. У ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК входять зараз більше 70 мерів. У нас є господарники, у нас є керівники промислових підприємств, які створюють, знають, як створювати, і будуть продовжувати створювати робочі місця. І врешті-решт, у нас в списку Олександр Єфремов, який вже три роки сидить у в'язниці. Всім зрозуміло, що він ні в чому не винен, немає пред'явлення звинувачень, але, тим не менш, його тримають в «одиночці» 2 на 3 метри. І ніхто не збирається його випускати. Я особисто їздив три рази на суди в Старобільськ, намагався взяти його на поруки. Два рази ми вносили грошову заставу. Гроші брали – Єфремова не випускали», – зазначив Вілкул.

Підводячи підсумки, опозиціонер сказав: «Якщо говорити по-простому, то голос на користь «За життя» – це голос за 11 БППшників, які там є, та Ківу. А голос за нас – це голос за свободу Єфремова, за свободу всіх політв'язнів і це голос за правду. Ось це – наша базова принципова відмінність».

17 червня 2019 11:50
'site2018:subscribe.form' is not a component