Олександр Вілкул: Забезпечу гідне життя Костянтинівці та іншим промисловим містам

Олександр Вілкул: Забезпечу гідне життя Костянтинівці та іншим промисловим містам

Кандидат на пост Президента від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул представив Адресну програму для Костянтинівки.

На Форумі «Спільна ініціатива миру», в якому взяли участь сотні жителів Костянтинівки, кандидат в президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул розповів про свою Адресну програму, яка розроблена з Борисом Колесніковим, міським керівництвом, представниками трудових колективів та громадських організацій.

«Ми в одному з найбільш символічних місць в нашій країні - Костянтинівці. Останнє місто перед лінією фронту. І ні жителям Костянтинівки, ні жителям Донбасу не треба розповідати, що таке війна. Вони це кожен день відчувають на собі. І ми беремо на себе відповідальність швидко закінчити війну, відновити мир, підняти економіку. Підняти заробітні плати, дати гідні пенсії, гідний рівень життя та гідне майбутнє українцям в Україні», - сказав Олександр Вілкул.

Адресна програма Вілкула включає шість напрямків.

Перше: Відновимо нормальне водопостачання. З боку водоканалу «Сіверський Донець - Донбас» будуть повністю замінені всі мережі до міста Костянтинівка та мережі в самій Костянтинівці. Вілкул пообіцяв відновити кинутий канал «Дніпро - Донбас», щоб міста північно-західного Донбасу завжди були з водою.

Друге: Зробимо нормальні дороги. Зараз дороги в області зроблені тільки в одному напрямку - щоб чиновники комфортно добиралися від Харківського аеропорту до Краматорська. «Більше доріг немає взагалі, є тільки напрямки і те, що залишилося на заході області від Євро-2012», - підкреслив Вілкул.

Третє: Побудуємо промислові підприємства та створимо нові робочі місця з високою заробітною платою. За програмою «Нова Індустріалізація» створений в Костянтинівці технопарк отримає всі необхідні пільги для швидкого будівництва нових підприємств та залучення інвестицій. У місто підуть гроші, а люди будуть знову впевнено себе почувати.

Четверте: 100% екологічного податку, який сплачують підприємства Костянтинівки, залишатимуться в місті і підуть на поліпшення екології, модернізацію підприємств, розвиток інфраструктури - дороги, ремонт дахів, шкіл, лікарень та на спеціальні екологічні доплати жителям. Зараз 75% екологічного податку у міста відбирають.

Костянтинівка знаходиться в низині, і частина викидів осідають в житлових районах. Вілкул пообіцяв забезпечити значне поліпшення екологічної обстановки в місті.

П'яте: Забезпечимо якісне медичне страхування, за якого пенсіонерам, дітям і бюджетникам страховку оплатить держава, а працівникам - їх підприємство. Таке медичне страхування принесе гроші в сферу охорони здоров'я. У лікарнях з'явиться сучасне обладнання, буде проведено ремонт приміщень, а медики отримуватимуть середню зарплату по області з коефіцієнтом 1,5. Це вирішить проблему нестачі медичних кадрів.

Шосте: Забезпечимо реальну, а не фейкову децентралізацію. Повноваження органів місцевого самоврядування будуть підкріплені фінансуванням. Регіони отримають кошти для будівництва та ремонту дитячих садків і шкіл, на оновлення Палацу культури, благоустрій зон відпочинку для містян. Скоротимо черги в дитячі сади. Дитячі та освітні установи Костянтинівки будуть забезпечені всім необхідним.

Олександр Вілкул запевнив, що після перемоги на виборах він поверне повагу людям праці. Містам-трудівникам Донбасу лідер опозиції гарантує мир, економічне зростання та державну підтримку. Костянтинівка та її трудівники житимуть гідно.23 березня 2019 19:38
'site2018:subscribe.form' is not a component