Олександр Вілкул: Необхідно почати реалізацію програми щодо «Нової Індустріалізації»

Олександр Вілкул: Необхідно почати реалізацію програми щодо «Нової Індустріалізації»

Олександр Вілкул зустрівся з колективом Запорізької ТЕС в Енергодарі Запорізької області.

«Щойно зустрівся з робітниками, з інженерами. Я прийшов переконувати, а вийшов від них сам переконаним. Люди чекають на зміни, вони хочуть миру та розвитку. Той заряд підтримки та оптимізму, який я отримую від людей, віри в те, що може бути інакше, додає мені й упевненості, й накладає особливу відповідальність. Тепер головне - проголосувати та захистити результати виборів», - сказав Олександр Вілкул, кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Працівники підприємства стурбовані відсутністю підтримки галузі з боку держави. Зокрема, не приділяється увага модернізації підприємств та вирішенню екологічних проблем. А більшу частину податків та зборів, які сплачують підприємства, держава забирає, замість того, щоб вкладати їх в розвиток місцевих громад.

«Сьогодні необхідно займатися реконструкцією виробництв. Сьогодні треба займатися модернізацією енергетики, сьогодні треба займатися будівництвом нових об'єктів саме сфери енергетики. І ми сьогодні бачимо, що все це відображено в програмі Олександра Юрійовича», - сказав Сергій Шовгеля, директор Запорізької ТЕС.

Лідер опозиції Олександр Вілкул підкреслив, що його програма «Нова Індустріалізація» спрямована на підтримку промисловості. Реалізація програми дозволить забезпечити зростання виробництва та економічний розвиток України, збільшення зарплат та пенсій. А передача органам місцевого самоврядування реальних повноважень та левової частини податків дасть можливість забезпечити нормальне функціонування місцевих громад.
 

20 березня 2019 19:55
'site2018:subscribe.form' is not a component