Олександр Вілкул: Народ перегорнув сторінку історії України

Олександр Вілкул: Народ перегорнув сторінку історії України

Відхід Порошенка – шанс відновити Україну, повернути людям гідне життя та об'єднати країну. Наступний крок слідом за зміною президента – обрання нового складу парламенту, - заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул, коментуючи підсумки другого туру президентських виборів.

«Народ перегорнув сторінку історії України. Порошенко в минулому. І слава Богу. А майбутнє залежить від нас», - написав Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, понад 70% проголосували не просто за зміну Президента: «Це рейтинг не конкретного прізвища «Зеленський». Це кількість українців, які проти війни, високих тарифів, знищення економіки, проти зовнішнього управління», - заявив опозиціонер.

На думку Вілкула, хвиля ейфорії від зміни Порошенко мине, попереду серйозна робота.

«Що буде далі? Перетасовки силовиків, керівників областей тощо. Це неминуче. Додайте безперервний потік бруду від тих, хто йде. Спроби «повирішувати», щоб не наздогнали. Зради та «перевзування в повітрі» від членів команди колишнього Президента (це вже йде повним ходом)», - написав опозиціонер.

Вілкул додав, що відхід Порошенка - це шанс відновити Україну, повернути людям гідне життя та об'єднати країну. «Президент сам цього не зробить. Потрібна зміна парламенту. Повинні піти ті, чиїми руками на догоду політичній кон'юнктурі суспільство розколювали питаннями мови та віри, хто голосував за підвищення тарифів, хто підтримував знищення медицини та освіти, хто в зв'язці з Порошенком обкрадав армію. Вигнати їх - наше наступне завдання», - написав народний депутат.

«А зараз треба не дати їм остаточно зруйнувати країну. Ми зробимо це. Вірю в нас незалежно від кольорів партійних прапорів. У нас один прапор - прапор України», - підкреслив Вілкул.

21 квітня 2019 20:58
'site2018:subscribe.form' is not a component