Олександр Вілкул: На парламентських виборах наша команда заручиться величезною довірою виборців

Олександр Вілкул: На парламентських виборах наша команда заручиться величезною довірою виборців

Лідер опозиції Олександр Вілкул подякував своїм прихильникам за підтримку на президентських виборах. «Це майже вісімсот тисяч людей, і я вдячний кожному і кожній. Я тепер відповідальний перед ними», - заявив Вілкул в інтерв'ю «Обозревателю».

За словами Вілкула, вступити в президентську кампанію йому довелося після зради Юрія Бойка.

«Я прийняв бій насправді всього за пару з гаком місяців до виборів, після зради та втечі Бойка в обійми Медведчука та їх змови просувати чинного президента до другого туру, прикидаючись при цьому опозицією. Але я спокійний. Як сказав Авраам Лінкольн, можна обманювати всіх людей час від часу, і деяких людей весь час, але ви не можете обманювати всіх людей вічно», - зазначив лідер опозиції.

Олександр Вілкул впевнений, що на парламентських виборах команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ заручиться величезною довірою виборців.

«Упевнений, на парламентських виборах наша команда заслужить велику довіру. Якби на цих виборах в бюлетенях замість імен та прізвищ були б прописані основні пункти програм кандидатів, я б переміг у першому турі, без скромності, тому що у мене найбільш зважена, проукраїнська, політично та економічно обгрунтована програма. Але історія, як відомо, не знає умовного способу. У мене немає часу та немає причин перейматися. Моя наступна передвиборна кампанія вже почалася. Я пішов у політику, щоб захищати людей, я пішов у президенти захищати людей. Я продовжую це робити», - підкреслив Вілкул.

02 квітня 2019 20:45
'site2018:subscribe.form' is not a component