Олександр Вілкул: На цьому тижні буде свято, яке українці чекали п'ять років - останній день роботи цієї Верховної Ради

Олександр Вілкул: На цьому тижні буде свято, яке українці чекали п'ять років - останній день роботи цієї Верховної Ради

Один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул, виступаючи на Погоджувальній раді Верховної Ради, звернувся до українців: «Хочу вас привітати. На цьому тижні буде день, який чекали мільйони громадян України останні п'ять років. У п'ятницю буде останній робочий день Верховної Ради VIII скликання. Тієї Верховної Ради, яка п'ять років поспіль розколювала суспільство, спекулюючи на питаннях мови, віри, історії. Це була Рада, в якій п'ять фракцій об'єдналися разом - всі, крім ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, - призначили уряд Яценюка, призначили уряд Гройсмана, підняли в 11 разів тарифи, зробили ще багато чого поганого. І, кажучи про ставлення людей до цього парламенту, нічого говорити про рівень довіри - можна говорити лише про рівень ненависті».

Коментуючи порядок роботи парламенту на цьому тижні, опозиціонер підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК голосуватиме за прийняття нового виборчого кодексу.

«Ми будемо голосувати за виборчий кодекс з відкритими списками. Але хочу нагадати, що він зараз не має ніякого сенсу - ці вибори по ньому не відбудуться. Цей виборчий кодекс може бути застосований, а може і ні, тільки через п'ять років. І це була обіцянка правлячої коаліції в коаліційній угоді», - підкреслив парламентарій.

Також народний депутат зазначив, що фракція опозиціонерів буде голосувати і за кадрові питання.

«Ми будемо голосувати за те, щоб звільнити всіх, хто був у попередній владі, і будемо голосувати за нові кадрові призначення. Але є дуже небезпечне питання, яке виноситься поки ще правлячою коаліцією до порядку денного. Це закон про повну загальну середню освіту. Закон, в якому немає можливості батькам вибирати мову, на якому вчити своїх дітей. Ми наполягаємо, щоб батьки мали право вибирати мову - будь то українська, російська, угорська, румунська. Це справжня Європа. Все інше - маніпулювання», - підкреслив Олександр Вілкул.

09 липня 2019 15:10
'site2018:subscribe.form' is not a component