Олександр Вілкул: Ми чекаємо від Президента на дії, які він вже може реалізувати – відновлення миру та зниження тарифів

Олександр Вілкул: Ми чекаємо від Президента на дії, які він вже може реалізувати – відновлення миру та зниження тарифів

«Новий Президент викликає надію. Ми чекаємо від нього на дії, які він вже може реалізувати – відновлення миру та зниження тарифів. Для цього у нього є всі необхідні повноваження», – написав на своїй сторінці в Facebook один з лідерів фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул за підсумком засідання Погоджувальної ради голів парламентських фракцій.

У своєму виступі на засіданні Погоджувальної ради Олександр Вілкул назвав ключові кроки, які новий Президент може вже зробити, маючи на це повноваження і не чекаючи переобрання нового парламенту.

По-перше, потрібно припинити гуманітарну, транспортну, економічну та енергетичну блокаду Донбасу, і це буде першим кроком до миру. «Нам кажуть, що там неможливо виплачувати пенсії та соціальну допомогу. Насправді, виплачувати можна, скасувавши реєстрацію. Завдяки цьому люди зможуть простіше отримувати всі виплати на тій території, яку ми контролюємо. А за допомогою Червоного Хреста (так робиться в багатьох країнах світу) і пенсії, і соціальну допомогу зможуть отримувати люди з тих територій, які ми тимчасово не контролюємо», – сказав Олександр Вілкул.

«По-друге, – зазначив опозиціонер, – ми розуміємо, що не може бути ніякого миру без реальних переговорів. Тому ми наполягаємо, щоб Президент вийшов на прямі переговори з Російською Федерацією. Це єдиний можливий шлях. І чим швидше він це зробить, тим швидше перестануть страждати люди».

І третій крок, як заявив заступник глави фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, – це зниження комунальних тарифів. «Президент справедливо не раз говорив, що у нас дуже високі комунальні тарифи. Це те, з чим ми боремося вже п'ять років. Так ось що я хочу сказати: для того, щоб їх знизити, парламент не потрібен. Президент має всі повноваження своїм указом (одним підписом) скасувати будь-яку постанову Кабміну. А всі тарифи підвищені постановами Кабінету Міністрів», – підкреслив народний депутат.

«Я дуже прошу і вважаю, що це право всього народу України, щоб до дострокових виборів, 21 липня, Президент зробив ті кроки, які сьогодні в його повноваженнях, а не розповідав, що у нього немає більшості в парламенті», – резюмував Олександр Вілкул.


27 травня 2019 14:03
'site2018:subscribe.form' is not a component