Олександр Вілкул: Ми змогли донести українцям наші ідеї та цілі, і зараз захищатимемо кожен голос, відданий за мир та розвиток

Олександр Вілкул: Ми змогли донести українцям наші ідеї та цілі, і зараз захищатимемо кожен голос, відданий за мир та розвиток

Кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул подякував за підтримку своїм виборцям та членам команди. Він зазначив, що «за 70 днів виборчої кампанії ми змогли донести українцям наші ідеї та цілі. І це вже серйозна справа. Попереду дуже серйозні завдання, в т.ч. парламентські вибори. Ми продовжимо нашу боротьбу. А зараз захищатимемо кожен голос, відданий за мир та розвиток».

В ефірі телеканалу ICTV Вілкул також розповів про три висновки після дня голосування.

По-перше, він заявив про безпрецедентні порушення та фальсифікації на виборах: «Чого тільки варті псевдомінування виборчих дільниць в Дніпропетровську, затримання поліцією тих людей, які були спіймані в Донецькій області на так званій «сітці» скупки голосів. Зараз надходить інформація про відключення світла на десятках дільничних комісій в Одесі. Ці та інші факти порушень надходять звідусіль».

Другим важливим фактором Вілкул назвав високу явку виборців. «З одного боку, важливо, що люди небайдужі до долі своєї країни. І я дякую всім, хто прийшов та проголосував.

Але, з іншого боку, близько 10 мільйонів українців працюють за кордоном. При цьому, в деяких місцях була аномально висока явка. Коли влада накручує високий відсоток явки, це може бути технологією із фальсифікації результатів голосування. Це працює так: влада показує явку вище фактичної для того, щоб потім вкинути відсутні бюлетені з позначкою на користь представника влади».

Вілкул також підкреслив, що на цих виборах соціологія перетворилася в інструмент маніпуляцій. При проведенні екзит-полів від 22% до 27% людей відмовилося голосувати. Тому лідер опозиції вважає, що необхідно дочекатися протоколів про результати голосування, які завірені «мокрими» печатками: «Попереду - ніч підрахунку голосів, коли влада буде намагатися зробити все, щоб фальсифікувати вибори». Вілкул закликав спостерігачів та членів комісій чесно виконувати роботу з підрахунку голосів.

І третє, Вілкул зазначив, що, з огляду на масові фальсифікації, «попереду у нас великі випробування і дуже великі проблеми», але «ми будемо боротися й будемо йти вперед».

Олександр Вілкул підкреслив, що він та його команда продовжуватимуть боротися за мир, за сильну економіку, за високі заробітні плати, гідні пенсії та високий рівень життя. «Ось це зараз найголовніше. Ми будемо йти з нашою програмою до людей: мир, сильна команда, високі зарплати, безпека - це те, за що ми боролися, боремося і будемо боротися», - сказав лідер опозиції.


31 березня 2019 23:25
'site2018:subscribe.form' is not a component