Олександр Вілкул: Ми пропонуємо виключно політику здорового глузду, і жити так, як треба Україні, а не за чиєюсь вказівкою

Олександр Вілкул: Ми пропонуємо виключно політику здорового глузду, і жити так, як треба Україні, а не за чиєюсь вказівкою

Напередодні парламентських виборів один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з жителями міста Нікополь (Дніпропетровська область). Він розповів про програму роботи ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті, про розроблену опозиціонерами програму «Нової Індустріалізації», а також відповів на запитання людей.

«Половина з тих, хто голосував за Зеленського, хочуть «державу в смартфоні». Ще половині виборців немає за що купити не те, що смартфон, а навіть ліки. Я не проти нових облич, але сьогодні країні необхідна команда професіоналів, що складається з людей, які мають досвід. Ми є людьми справи, виробничниками. Ми потрібні українському парламенту, тому що хтось повинен працювати. Ми пропонуємо виключно політику здорового глузду, а це значить бути нейтральними, незалежними, самодостатніми, багатими і жити так, як треба нам, а не за чиєюсь вказівкою», – сказав Олександр Вілкул.

За його словами, результат реалізації програми «Нова Індустріалізація» буде видно вже через півроку роботи ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті. За ці ж півроку реально також зупинити війну шляхом прямих переговорів з Росією.

«НАТО потрібна війна до останнього українця, а для Росії ми – буферна зона між нею і Європою. Де тут інтереси України? Україна сьогодні потрібна лише нам з вами. Я проти того, щоб отримувати команди від НАТО або Кремля. Потрібно на рівних сідати і домовлятися. За півроку забудемо про війну як про страшний сон», – сказав політик.

В ході зустрічі нікопольці отримали від Олександра Вілкула відповіді на злободенні питання – в першу чергу щодо зниження тарифів і ремонту дороги Нікополь-Дніпро.

«Я півтора року був віце-прем'єр-міністром з питань ЖКГ, тому знаюся на цьому питанні. Сьогодні комунальні тарифи є інструментом викачування грошей з людей. Нам три роки промивають мізки і переконують, що зниження тарифів – популізм. Тарифи знизити можна, і у нас також є необхідні законопроекти для цього», – сказав один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Що стосується доріг, це питання «земляцьке». Якщо я буду сильним в парламенті, я буду робити дороги на Дніпропетровщині. Тому що це мій дім. Наша команда буде багато і самовіддано працювати на благо людей і країни», – підкреслив Олександр Вілкул.

04 липня 2019 13:15
'site2018:subscribe.form' is not a component