Олександр Вілкул: Ми – нащадки Переможців. Тому для нас День скорботи – 22 червня, а 9 травня – свято – День Великої Перемоги

Олександр Вілкул: Ми – нащадки Переможців. Тому для нас День скорботи – 22 червня, а 9 травня – свято – День Великої Перемоги

«Ми – нащадки Переможців. Тому для нас День скорботи – 22 червня, а 9 травня – свято – День Великої Перемоги, день гордості за подвиг нашого народу, який звільнив від фашизму нашу країну і Європу», – написав на своїй сторінці в Facebook один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що святий обов'язок кожного з нас – зберегти правдиву історію про Великий подвиг нашого народу, повернути повагу та гідне життя ветеранам, об'єднати країну і народ. «Я дякую всім, хто бере участь в наших проектах і піклується про ветеранів», – сказав Вілкул.

Відзначимо, що напередодні 22 червня партійці і волонтери Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» привели в порядок пам'ятники Великої Вітчизняної війни і зустрілися з ветеранами.

Довідково:

В рамках програми Олександра Вілкула ветерани Великої Вітчизняної війни отримують системну підтримку від Фонду «Українська перспектива» – продукти, ліки та іншу необхідну допомогу.

В рамках підготовки до святкування 9 Травня депутати всіх рівнів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, волонтери Фонду Вілкула «Українська перспектива» разом з жителями області упорядковують меморіали. У цьому році на суботниках приведено в порядок більше сотні пам'ятників воїнам-визволителям в Дніпрі, Кривому Розі, Кам'янському (Дніпродзержинську), Павлограді, Новомосковську, Тернівці, Марганці, Орджонікідзе, П'ятихатках та інших містах і районах Дніпропетровської області. Щорічно разом з Олександром Вілкулом та ветеранами десятки тисяч жителів Дніпра проходять Маршем Миру в містах та районах області.

22 червня 2019 12:42
'site2018:subscribe.form' is not a component