Олександр Вілкул: Ми підтримаємо аграріїв та знизимо ціни на продукти

Олександр Вілкул: Ми підтримаємо аграріїв та знизимо ціни на продукти

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив чіткий покроковий план підтримки аграрного сектора. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив один з лідерів партії Олександр Вілкул.

«Для того щоб підтримати аграріїв та стабілізувати ціни на продукти харчування, необхідно виконати програму партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Це вирішить значну частину питань аграріїв», - зазначив Вілкул.

«Перше - необхідно захистити право українців бути господарями на своїй землі, а не йти на поводу в МВФ або тих політичних сил, які хочуть, щоб наша земля продавалася транснаціональним корпораціям. Друге - зробити справедливу оцінку паїв та справедливу оплату за паї. Третє - знизити вартість українських добрив для українських селян, запровадивши чітку програму держпідтримки хімічної галузі. Це дасть можливість селянам купувати дешевші вітчизняні добрива, відповідно, знизяться ціни й на продукти харчування», - розповів народний депутат.

Крім цього, на думку опозиціонера, необхідно повернути пільги, які чотири роки тому були відібрані у аграріїв, зокрема з ПДВ. І, нарешті, повернути систему держрегулювання цін на найбільш соціально значимі групи продуктів харчування.

«Ми розуміємо, яким чином це зробити швидко. І тоді результати відчують і люди, що живуть на селі, - вони будуть більше отримувати за паї, - і аграрії, у яких зменшиться собівартість продукції і з'явиться можливість для інвестицій. Тому що ми змінимо парадигму: експортувати не сировину - пшеницю, соняшник тощо, а готову продукцію. Для цього будемо давати 50% компенсації вартості основних фондів в тваринництві та в переробній промисловості - це, до речі, європейська практика. І також це на собі відчує кожен українець, бо дешевша собівартість зробить дешевшими продукти харчування», - заявив Олександр Вілкул.

Він зазначив, що така чітка програма в ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є практично щодо кожної галузі - для гірничо-металургійного комплексу, вугільної промисловості, суднобудування, ракетобудування та інших.

«Я з повагою ставлюся до нових облич. Але представники шоу-бізнесу, відомі спортсмени, музиканти навряд чи будуть займатися в парламенті економічними питаннями. Ну комусь треба й працювати. Тому ми передали в Офіс Глави держави, і в партію «Слуга народу» весь пакет наших законопроектів - це 1 485 законопроектів, основна частина яких стосується саме економічного блоку. І навіть наші недоброзичливці визнають, що саме наша економічна програма є найбільш реалістичною, зваженою, збалансованою», - підкреслив народний депутат.

«Ми готові підставити плече новому Президенту. Ми готові нормально, конструктивно працювати в новому парламенті. І саме в нашій партії зосереджені виробничники і мери - люди справи, які вміють працювати і кожен день працюють; які створювали, створюють і будуть створювати нові високооплачувані робочі місця. Ми забезпечимо розвиток країни, тоді й українці повернуться з-за кордону додому», - резюмував Олександр Вілкул.

16 липня 2019 14:04
'site2018:subscribe.form' is not a component