Олександр Вілкул: Ми зупинимо перетворення України у відсталу аграрну країну

Олександр Вілкул: Ми зупинимо перетворення України у відсталу аграрну країну

Для підтримки промисловості та високотехнологічних галузей Олександр Вілкул з колегами з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ подали пакет законопроектів з «Нової Індустріалізації»

«Ми можемо запускати ракети і виробляти дуже високотехнологічне обладнання. Але Україна цілеспрямовано перетворюють на цвинтар заводів. За півріччя 2018 року на першому місці в експорті - соняшникова олія. А всього аграрного експорту (він на першому місці) 8,5 мільярда. Може це і непогано. Але те, що в три рази менше експорту машинобудування - це катастрофа», - сказав на зустрічі з трудовим колективом харківського підприємства «Світло шахтаря» Олександр Вілкул, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Він зазначив, що влада цілеспрямовано перетворює Україну на відсталу аграрну країну, в якій повинно залишитися 15 млн. людей населення з людьми-жебраками і проданою землею.

«У нас є чітка програма, яким чином відродити промисловість, підтримати машинобудування, і забезпечити людей гідною роботою та високою зарплатою тут на Батьківщині», - зазначив Олександр Вілкул.

Для реалізації цього ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вже подав до Верховної Ради пакет законопроектів «Нова Індустріалізація». Зокрема, пропонується створити систему пільгового кредитування для виробників, запустити роботу державного Експортно-кредитного агентства для підтримки виведення вітчизняної продукції на міжнародні ринки.

Нардеп підкреслив, що всі розвинені країни, які здійснили економічний ривок, робили це, в тому числі, за рахунок різкого збільшення експорту високотехнологічної продукції з високою доданою вартістю. «Тільки таким шляхом можна подолати стагнацію в економіці. Буде сильна економіка - будуть високі зарплати, будуть гідні пенсії та гідний рівень життя», - додав опозиційний політик.

«На нашому харківському підприємстві проводиться унікальна продукція. Частина йде на експорт, частина поставляється на внутрішній ринок. Але через війну, багато підприємств - споживачі устаткування закрилися, а держава не допомагає. Необхідно прибрати з влади людей, які не розбираються в економіці. На їх місце повинні прийти управлінці, які мають досвід роботи в промисловості, такі як Вілкул і команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», - сказав Сергій Ророка.

11 січня 2019 13:12
'site2018:subscribe.form' is not a component