Александр Вилкул: Мы объединились и идем на выборы вместе, чтобы восстановить мир, экономику и вернуть людям достаток

Александр Вилкул: Мы объединились и идем на выборы вместе, чтобы восстановить мир, экономику и вернуть людям достаток

Олександр Вілкул: Ми об'єдналися та йдемо на вибори разом, щоб відновити мир, економіку і повернути людям достаток

Партії «Опозиційний блок», «Партія миру і розвитку», «Наші», «Відродження» та «Довіряй Ділам» спільно підуть на позачергові парламентські вибори.

«Ми об'єдналися! Партії «Опозиційний блок», «Партія миру та розвитку», «Наші», «Відродження» та «Довіряй Ділам». Ми йдемо на вибори разом, щоб відновити мир, економіку та повернути людям достаток. Ми проведемо реальну децентралізацію і скасуємо антинародні «реформи». Реалізувати це можемо тільки ми», - сказав один з лідерів опозиції Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

Під час прес-конференції лідерів опозиційних партій Олександр Вілкул представив ключові напрямки спільного Плану дій з розвитку економіки.

«Наш принцип: економіка не заради економіки. А заради того, щоб були високі заробітні плати, гідні пенсії, гідний рівень життя. Заради того, щоб українці, які працюють за кордоном (сьогодні це понад 10 мільйонів, і це визнав навіть міністр Рева, який говорив, що українці «багато їдять») повернулися додому. Люди важко працюють за кордоном, тому що не можуть тут, в Україні, прогодувати свої сім'ї. Тому наша Програма передбачає підтримку національного товаровиробника, створення робочих місць в нашій країні, прийняття адресних програм підтримки, практично по всіх галузях народногосподарського комплексу», – сказав народний депутат.

Особливу увагу, зазначив Вілкул, буде приділено розвитку ракетобудування, суднобудування, авіабудування, сфері IT і високих технологій, а також гірничо-металургійному комплексу, промисловості.

«Що стосується вугільної промисловості. Коли люди не отримують місяцями заробітну плату, працюючи в шахтах в найтяжких умовах, – це ганьба нинішньої влади. І ми це виправимо.

Металургійний комплекс – це те, де також потрібно оперативно вживати заходів для розвитку галузі, для розвитку країни.

Досить жити тільки за рахунок викачування грошей з людей шляхом підвищення комунальних тарифів. Досить жити, тільки набираючи на принизливих умовах кредити від Міжнародного валютного фонду, які практично розкрадаються і проїдаються. Країна сильна своєю економікою», – сказав опозиціонер, підкресливши, що завдяки запропонованому Плану дій український бюджет буде наповнюватися з працюючої промисловості, а люди будуть отримувати високі, гідні заробітні плати.

«Ми повернемо довіру до української банківської системи. За останні п'ять років попередня влада знищила більше 100 банків – які з економічних, а які з політичних і з будь-яких інших корупційних причин.

Ми гарантуємо (таке робилося в багатьох європейських країнах в роки криз) з боку держави вклади населення в банки.

Крім цього, ми приймемо ефективну програму щодо підтримки агропромислового комплексу. І, звичайно, ми не дозволимо, щоб земля продавалася на вільному ринку транснаціональним корпораціям. Ми не дозволимо, щоб українці стали рабами на своїй власній землі. Тільки українці будуть господарями своєї землі», – зазначив Вілкул.

Важливим напрямком діяльності опозиціонерів є підтримка підприємництва. «Малий і середній бізнес – це самозайняті люди. Ми повністю збережемо всю систему – те, що хочуть зараз скасувати – пільгового спрощеного оподаткування», – сказав опозиціонер.

«У нас є програми для кожної галузі. І це один з найважливіших акцентів нашої діяльності, з якими ми будемо працювати і обов'язково виконаємо. Всі законопроекти вже у Верховній Раді, нові вже розроблені і будуть подані», – підкреслив Олександр Вілкул.

07 червня 2019 17:34
'site2018:subscribe.form' is not a component