Олександр Вілкул: Ми не тільки підвищимо пенсії, а й повернемо повагу до людей праці, які створили нашу країну

Олександр Вілкул: Ми не тільки підвищимо пенсії, а й повернемо повагу до людей праці, які створили нашу країну

Державні гарантії на гідні пенсії, пільги та соціальні виплати будуть закріплені в Пенсійному Кодексі. Він враховуватиме всі позитивні напрацювання чинного пенсійного законодавства, в тому числі спеціальні закони, що стосуються афганців, чорнобильців, учасників бойових дій та інших пільгових категорій.

12 березня 2019 року в Києві Олександр Вілкул, кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ обговорив з представниками громадських організацій пенсіонерів та експертами нову систему пенсійного забезпечення, яку він запровадить після перезавантаження влади.

«Ми повернемо повагу до людей праці, які створили нашу країну», - сказав лідер опозиції. Йдеться про п'ять гарантій пенсіонерам:

• Мінімальні пенсії на рівні 40% від середньої зарплати в Україні. У перерахунку на сьогоднішній день при середній зарплаті 10 573 грн, пенсія повинна складати мінімум 4 229 гривень;

• Безкоштовний проїзд пенсіонерів в транспорті у всіх населених пунктах;

• Медична страховка за рахунок держави;

• Тарифи на послуги ЖКГ - не більше 15% доходу сім'ї, витрати на харчування повинні складати не більше 25% доходу сім'ї;

• Жодного прибуткового податку на доходи працюючих пенсіонерів.

Вілкул підкреслив: «Я хочу сказати «спасибі» всім людям праці. Ми зробимо так, що пенсії, пільги та соціальні виплати, забезпечуватимуть гідний рівень життя. І закріпимо це в Пенсійному Кодексі, який захистить інтереси пенсіонерів назавжди.

Ми зупинимо знущання над людьми, яке полягає не тільки в жебрацьких виплатах. Ми скасуємо заборони говорити на мові, на якій вони співали колискові своїм дітям. І відновимо повагу до таких свят, як 9 травня, які є частиною їхнього життя».


В обговоренні взяли участь голова ради Організацій ветеранів України Віктор Шмаков, заступник голови ради Організацій ветеранів України Ангеліна Мойсеєва, депутат Запорізької обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юлія Ковалевська.

У своїх виступах учасники круглого столу зазначили, що положення пенсіонерів в Україні з кожним роком стає все більш важким, що понад 80% з них сьогодні перебувають за межею бідності.

Промовці підтримали програму державних пенсійних гарантій, представлену Олександром Вілкулом, і висловили надію на те, вже найближчим часом вона стане основою державної пенсійної політики.


 

12 березня 2019 19:56
'site2018:subscribe.form' is not a component