Олександр Вілкул: Ми не припинимо боротьбу за рівні права всіх національностей в Україні, навіть якщо Парубій продавить підписання провокаційного «мовного» закону

Олександр Вілкул: Ми не припинимо боротьбу за рівні права всіх національностей в Україні, навіть якщо Парубій продавить підписання провокаційного «мовного» закону

Один з лідерів парламентської опозиції Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Ми не припинимо боротьбу за рівні права всіх національностей в Україні, навіть якщо сьогодні Парубій продавить підписання провокаційного «мовного» закону. У разі, якщо цей закон вступить в силу, ми відразу подамо позов до Конституційного суду, який має право скасувати його дію».

Опозиціонер наголосив: «Важливо! Закон вступить в силу не відразу після опублікування, а через 2 місяці. Так записано в останній версії законопроекту, розміщеній на офіційному сайті Ради».

Таким чином, за словами нардепа, є час, щоб дали свою оцінку представники міжнародних інституцій, вітчизняні експерти «і, в результаті, судді зможуть прийняти зважене рішення, що грунтується не на цинічному бажанні Порошенко та Парубія зробити на цьому піар, а грунтуючись реальними інтересами України».

«Не можна дозволити нинішньому Президенту та спікеру розколоти нашу країну через їх примхи будь-яким шляхом залишитися при владі».

Як повідомлялося раніше, Вілкул та Новинський подали в Раду проект Постанови, яка блокує підписання мовного закону. Як зазначили опозиціонери: провокаційний мовний закон порушує Конституцію та суперечить європейським нормам права, які Україна ратифікувала та взяла зобов'язання виконувати.

14 травня 2019 15:08
'site2018:subscribe.form' is not a component