Олександр Вілкул: Ми починаємо шлях до народного імпічменту Президента Порошенка

Олександр Вілкул: Ми починаємо шлях до народного імпічменту Президента Порошенка

На пленарному засіданні Верховної Ради народний депутат, кандидат на пост Президента України від «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку» Олександр Вілкул оголосив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК «негайно починає шлях до народного імпічменту, до всенародного збору підписів проти другого терміну Президента Порошенка».

Олександр Вілкул зазначив, що «матеріал про корупцію першого заступника секретаря РНБО та одного з найближчих друзів Президента Порошенка - це вже не перша інформація про, фактично, торгівлю на крові».

Йдеться про причетність родини Олега Гладковського, першого заступника Секретаря РНБО України, до масштабної корупції та зловживань в «Укроборонпромі», яку виявило журналістське розслідування, проведене проектом «Наші гроші з Денисом Бігусом».

«Ми бачимо, що для режиму війна - це не тільки влада, це величезний брудний бізнес. Чи закінчить ця влада війну, на якій заробляє мільярди? - Ніколи!» - сказав лідер опозиції.

Олександр Вілкул вимагає термінового створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, до складу якої він особисто готовий увійти. «Я вимагаю, щоб Президент прийшов та відповів на питання парламенту, негайно», - заявив він.

Звертаючись до Глави держави, Вілкул закликав його добровільно знятися з виборів. «Ви, Петре Олексійовичу, вибачилися за те, що не зупинили війну. Чому ж ви не вибачаєтеся за те, що заробляєте на ній мільярди? Мародерство, війна, злидні – ось справжні гасла Порошенка», - сказав народний депутат.

«Президентом повинен бути той, хто зупинить війну. А не той, хто заробляє на ній мільярди, - підкреслив Олександр Вілкул. - Ця влада ніколи не зупинить війну. Значить це зробимо ми. Гроші, які ця влада краде, повинні бути спрямовані на мир та розвиток. Ми відновимо країну, повернемо людям нормальне життя. Досить цього «життя «по-новому». Українці повинні жити в мирі та по-людськи».

Завершуючи виступ, Олександр Вілкул оголосив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК негайно починає шлях до народного імпічменту, всенародний збір підписів проти другого терміну Президента Порошенка. «Прописаний зараз шлях імпічменту через парламент, він нереальний. І навряд чи парламент зможе його пройти. Але народний імпічмент - це реальна воля народу».


27 лютого 2019 16:13
'site2018:subscribe.form' is not a component