Олександр Вілкул: Голосуючи сьогодні «За життя», ви голосуєте за Порошенка – кожен третій в їхньому списку з «БПП»

Олександр Вілкул: Голосуючи сьогодні «За життя», ви голосуєте за Порошенка – кожен третій в їхньому списку з «БПП»

Політика інформаційної безпеки в Україні фактично провалена і в останні роки велася хаотично. Про це в ефірі програми «Право на владу» на «1 + 1» заявив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – народний депутат Олександр Вілкул, коментуючи покупку телеканалу «ZIK» Тарасом Козаком, поплічником Віктора Медведчука.

Як зазначив Олександр Вілкул, спеціально створене Міністерство інформаційної політики займалося більше пропагандою діяльності попереднього президента Петра Порошенка, ніж відбиттям інформаційних атак на країну.

«Що намагався зробити Порошенко? Створив це «міністерство пропаганди», так зване «МінСтець», у якого була задача хвалити самого Порошенка, правда, йому це не особливо допомогло. Ну і плюс ще й свого кума, Юрія Стеця, туди і працевлаштував», – зазначив Олександр Вілкул.

Він також підкреслив, що попередня влада свідомо допустила покупку низки телеканалів Віктором Медведчуком і його оточенням. Оскільки для Порошенка Медведчук виконує функцію зручного «спаринг-партнера».

«Все насправді дуже просто: Медведчук і Порошенко є партнерами. Медведчук, створюючи певний імідж Порошенко, допомагає йому консолідувати якусь частину радикально налаштованих виборців. У той же час в ситуації конфлікту РФ-Україна Медведчук є посередником. І заробляє на цьому посередництві. Скажіть, хто знав або бачив, яким був вплив Медведчука з 2004-го по 2014-й рік? Ніякого взагалі. Як тільки почалася війна – він став великим, серйозним політиком. Заробляє, нафта – сюди, газ – туди, і так далі, разом з Петром Порошенком. Тому один одному вони дуже вигідні», – заявив Олександр Вілкул.

І додав, що ще одним підтвердженням співпраці Петра Порошенка з Віктором Медведчуком є ​​виборчий список партії «За життя».

«Подивіться список цієї «Опозиційної платформи – За життя». У ньому 11 членів «Блоку Петра Порошенка» в прохідній частині. Плюс радикальний націоналіст Ківа. Тобто голосуючи сьогодні за «Платформу», ви голосуєте за Порошенко. Кожен третій в списку – з «БПП», – додав лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

27 червня 2019 12:19
'site2018:subscribe.form' is not a component