Олександр Вілкул: Газова енергобезпека країни не повинна бути питанням однієї бізнес-групи

Олександр Вілкул: Газова енергобезпека країни не повинна бути питанням однієї бізнес-групи

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул вважає, що газова енергобезпека країни не повинна бути питанням однієї бізнес-групи і сумнівається в щирості політиків з «Опозиційної платформи – За життя», які обіцяють зробити дешевшим газ для українських споживачів шляхом укладення відповідного договору з Росією.

«Медведчук, Льовочкін і Бойко все життя заробляли на поставках газу з Росії. Я не знаю, вони хочуть зробити газ дешевшим, або вони хочуть знову стати посередниками, якими вони були – через «РосУкрЕнерго» – між Росією і Україною і заробляти», – сказав Вілкул в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, ці представники «ОПЗЖ» і сьогодні заробляють на постачанні зрідженого газу з Росії в Україну. «Плюс вони володіють усіма розподільними мережами в нашій країні. Всі обл- і міськгази – це їхня власність. Тому це не повинно бути бізнесовим питанням однієї бізнес-групи, яка йде в політику», – підкреслив Вілкул.

За словами політика, у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є програма, як за п'ять років збільшити видобуток українського газу до такого рівня, «що нам буде вистачати і самим, ще й трубу наповнювати».

«І тоді ми підемо від питання, де купувати газ, а на цей перехідний період – поки ми посилимо видобуток – газ треба купувати там, де дешевше, можливо, і в Росії, але без посередників, без посередницьких фірм в особі Бойко і Медведчука» , – підсумував політик.

Олександр Вілкул балотується в народні депутати за списком партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (№2 у списку політсили) на позачергових парламентських виборах.

17 липня 2019 15:28
'site2018:subscribe.form' is not a component