Олександр Вілкул: Якщо курс буде 70 гривень за долар, вам сильно допоможуть ведучі корпоративів та активісти, що сидять у Раді?

Олександр Вілкул: Якщо курс буде 70 гривень за долар, вам сильно допоможуть ведучі корпоративів та активісти, що сидять у Раді?

У 2019 році по боргах за кредити Україні треба віддати половину держбюджету. Виступаючи в парламенті, один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул сказав: «Прийнятий при Порошенку держбюджет передбачає в цьому році доходи на рівні 1 трлн грн. Це за закладеним в бюджеті курсі 29,4 грн/дол. складає 34 млрд доларів. А виплатити цього року за зовнішнім боргом ми повинні 18 млрд доларів. Майже половина держбюджету! Грошей не залишиться не те, що на розвиток, а на зарплати коштів не буде».

«Люди! Якщо курс буде 50 або 70 гривень за долар, а це може стати реальністю в період кризи, чи вам сильно допоможуть ведучі корпоративів та активісти в Раді, які нічого не розуміють в економіці?» - підкреслив він.

«Ми вже мали у владі за ці п'ять років персонажів, у яких перший запис у трудовій книжці - «міністр» і «народний депутат». До яких гіперлупів це призвело? - сказав Вілкул. - Тому ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в парламент і буде стабілізуючим фактором, який допоможе новому Президенту вивести країну з кризи».

Раніше, в прямому ефірі телепроекту «Свобода слова» на каналі ICTV, Вілкул сказав, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК є «проукраїнською партією здорового глузду», а Україна повинна стати «сильною, позаблоковою країною, яка сама приймає рішення».

 


12 липня 2019 18:57
'site2018:subscribe.form' is not a component