Олександр Вілкул: Єдиний вихід для України – це проголошення нейтрального, позаблокового статусу

Олександр Вілкул: Єдиний вихід для України – це проголошення нейтрального, позаблокового статусу

Тільки зробивши стратегічний крок до проголошення позаблокового і нейтрального статусу для України, ми зможемо відновити в країні стабільність, направити національні ресурси на розвиток, промислове зростання та соціальні програми. Про це в сесійній залі Верховної Ради заявив народний депутат, кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

«Рішення щодо зміни зовнішньополітичного курсу країни потрібно ухвалювати на всеукраїнському референдумі, а не намагатися через підконтрольних депутатів протягнуті зміни до Конституції щодо курсу в НАТО. Упевнений, що позаблоковий статус буде компромісом для Ради Безпеки ООН, щоб прийняти спільну резолюцію про введення миротворців, тимчасової міжнародної адміністрації під егідою ООН на непідконтрольних територіях, і, нарешті, за півроку провести реінтеграцію Донбасу і забути про війну. Необхідно припинити використовувати Україну як буфер між Заходом і Росією», – підкреслив Олександр Вілкул.

За словами кандидата в Президенти від опозиції, розвивати торговельні відносини на європейському ринку необхідно, але тільки на взаємовигідних для України умовах, прагматично відстоюючи власні інтереси.

«Українці не повинні бути дешевою робочою силою – «наймитами» за кордоном. Економічна частина угоди з Європейським союзом про асоціацію вимагає термінового обговорення за столом переговорів», – зазначив народний депутат.

Він повідомив, що в рамках Стратегії «Нової Індустріалізації», що лежить в основі його передвиборної програми, фракцією ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ розроблені заходи щодо збільшення українського експорту. Вони стануть стимулом для будівництва нових підприємств і створення нових робочих місць, що підвищить доходи і пенсії людей.

05 лютого 2019 12:12
'site2018:subscribe.form' is not a component