Олександр Вілкул: «Справа 2 травня в Одесі» не має залишитися «злочином без покарання»

Олександр Вілкул: «Справа 2 травня в Одесі» не має залишитися «злочином без покарання»

П'ять років тому, 2 травня 2014-го року, в Одесі в результаті зіткнень в центрі міста і пожежі в Будинку профспілок загинули 48 осіб, сотні отримали поранення

«Як у випадку з фашистськими катами, ця справа не повинна мати терміну давності. П’ять років влада, яка зараз йде, не давала чесно розслідувати масове вбивство людей в Одесі», – написав своїй сторінці в Facebook лідер опозиції Олександр Вілкул.

Він зазначив, що тричі (09.12.2014 р., 24.03.2015 р. і 19.06.2015 р.) ініціював у парламенті створення Тимчасової слідчої комісії, але провладні фракції відмовилися делегувати до неї своїх представників, і в результаті комісія не була створена.

«Але покарання за всією суворістю закону буде. І тим, хто організував, і тим, хто вбивав і добивав, і тим, хто потім покривав злочинців і блокував розслідування. А тим, хто цинічно фотографувався на тлі тіл, – ганьба і громадський осуд. Співчуття сім'ям загиблих. Ми не забудемо і не пробачимо», – підкреслив народний депутат.

Олександр Вілкул послідовно виступає за проведення чесних розслідувань масових вбивств людей у ​​Одесі 2 травня 2014 року, вбивств Павла Шеремета, Олеся Бузини, нападів на телеканали та інших резонансних злочинів.

02 травня 2019 13:12
'site2018:subscribe.form' is not a component