Олександр Вілкул: Чиновники закупили вугілля за кордоном на суму, що в два рази перевищує бюджет МОЗ України

Олександр Вілкул: Чиновники закупили вугілля за кордоном на суму, що в два рази перевищує бюджет МОЗ України

Замість підтримки вітчизняного експорту, який приносить в країну валюту і стабілізує курс гривні, нинішнє керівництво країни платить мільярди доларів за імпортне вугілля та іншу продукцію, яка виробляється і в Україні. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул на зустрічі з шахтарями виробничого об'єднання «Добропіллявугілля» в Донецькій області.

Він підкреслив, що припинення війни і реалізація ініціатив з підтримки та модернізації вугільної галузі забезпечить десятки тисяч українських шахтарів роботою та гідною зарплатою.

«Україна володіє одним з найбільших в світі запасів вугілля. Чиновники з київських теплих кабінетів тільки минулого року закупили вугілля закордоном на 2,2 млрд. доларів. Це в два рази перевищує річний бюджет країни з охорони здоров'я. Влада годує іноземних шахтарів, а в українських державних шахтах зарплати не платять по півроку - борг перед шахтарями досяг вже мільярда гривень. Після перемоги на виборах ми швидко зупинемо війну, модернізуємо шахти, й платитимемо гідну заробітну плату українським шахтарям, а не іноземних годувати», - сказав на зустрічі Олександр Вілкул.

«У нас дуже багато людей працює на шахтах, практично половина міста - це шахтарі. Якщо працюють наші шахти, то живе наше місто. Ми дуже залежимо від них. Тому нам дуже близьке те, що говорив Олександр Вілкул, адже він - виробничник. Ми підтримуємо його починання. Я сподіваюся, що вугільна промисловість житиме, і ми житимемо разом з нею», – наголосив шахтар Олександр Попович.

Розроблена Олександром Вілкулом і командою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ стратегія "Нової Індустріалізації" спрямована на повне погашення заборгованості по зарплаті перед шахтарями державних шахт, підтримку вугільної галузі і промисловості. Шахтарі підтримали ініціативи Вілкула.

18 січня 2019 17:19
'site2018:subscribe.form' is not a component