Олександр Вілкул: Швидке відновлення миру - наше перше завдання після приходу до влади

Олександр Вілкул: Швидке відновлення миру - наше перше завдання після приходу до влади

Мира в Україні можна досягти виключно дипломатичним шляхом, проте нинішня влада не хоче припинення вигідної для неї війни. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в ексклюзивному інтерв'ю газеті "Сьогодні".

За його словами, альтернативи Мінським домовленостям не існує. «Але справа не лише в Мінських угодах. Нинішня влада не хоче припинення вигідної їй війни», - додав опозиційний політик.

Олександр Вілкул переконаний, що мира в Україні можна досягти виключно дипломатичним шляхом. «Це прописано в Мінських угодах. Потрібно їх розширити - давайте це робити, але нинішня влада просто заробляє на війні», - відмітив парламентар.

Народний депутат нагадав, що за час після підписання "Мінська-2" загинули тисячі людей, а вище керівництво країни несе персональну відповідальність за загибель кожного українця. «Наша позиція зрозуміла: потрібно окремо розмовляти із США і РФ, зближувати позиції і голосувати за спільну резолюцію в Радбезі ООН. Швидке відновлення миру - це наше перше завдання після приходу до влади, - відмітив Олександр Вилкул. - Люди хочуть миру і нормального людського життя. Вони хочуть, щоб їх чоловіків і синів не забирали на війну, щоб щодня в зведеннях не було повідомлень про загиблих, щоб можна було ходити на роботу з нормальними умовами і гідною заробітною платою, щоб можна було планувати життя. Щоб медицина була доступною і якісною, щоб якість освіти дозволяла дітям знайти своє місце в житті. Люди хочуть знову почати пишатися своєю країною».

10 січня 2019 14:55
'site2018:subscribe.form' is not a component