Александр Вилкул: 73% проголосовали за мир, прекращение радикализма, восстановление достойной жизни. Но почему новый Президент это не делает, хотя имеет полномочия?

Александр Вилкул: 73% проголосовали за мир, прекращение радикализма, восстановление достойной жизни. Но почему новый Президент это не делает, хотя имеет полномочия?

«73% проголосували на виборах за мир, припинення радикалізму, відновлення гідного життя. Але чому новий Президент цього не робить, хоча має повноваження? Ми всі дуже на це чекаємо», – написав один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

«До сих пір немає чіткої програми, в якому напрямку буде рухатися наша держава. Питання встановлення миру перенесене на незрозумілий термін. Прямих переговорів – те, чого вимагаємо ми і народ України, – немає. Не працює ані Мінський, ані Нормандський, ані якийсь інший формат. Триває Блокада Донбасу, яку своїм Указом ввів ще Порошенко», – сказав під час виступу з трибуни народний депутат.

Опозиціонер вимагає від нового Президента скасувати Указ Порошенко, що дозволить зняти енергетичну, транспортну, економічну і гуманітарну блокаду Донбасу. «І це буде першим кроком до встановлення миру», – сказав народний депутат.

Вілкул також зажадав дій від Президента щодо силових структур, які діють і покривають свавілля, яке відбувається в країні.

«Люди не голосували на виборах за те, що будуть вбивати дітей. П'ятирічний хлопчик... (помер п'ятирічний хлопчик, в якого в Переяславі-Хмельницькому стріляли п'яні поліцейські. – Прим. ред.) І ця система працює на те, щоб прикрити це свавілля. Реакції Президента досі немає. Люди не голосували і за посилення радикал-національних формувань... Знесли в Харкові пам'ятник Маршалу перемоги Жукову... Реакції Президента теж немає. Українці, які голосували за Володимира Зеленського, цього всього не розуміють», – сказав опозиціонер.

Вілкул додав, що українці на виборах Президента не голосували і за чергове підвищення тарифів на газ (з 1 червня ціна зросла ще на 5,2%). «Я ще раз нагадую, що Президент має всі повноваження своїм указом зупинити будь-яку постанову уряду. Президент може вже зараз своїм указом скасувати підвищення тарифів – і те, що було «сьогодні», і півроку, і рік тому. Тарифи автоматично знизяться», – підкреслив він.

Опозиціонер закликав Верховну Раду і Президента до конструктивної роботи. «Я закликаю працювати парламент, я закликаю працювати Президента. Знизити тарифи, піти на прямі переговори, зняти губернаторів – ніхто не змінився, почати змінювати силовиків в центрі і щось міняти в країні. Не може і далі тривати ганебна політика Порошенко. Цього вимагає наша фракція, цього вимагає весь народ України», – резюмував Олександр Вілкул.


04 червня 2019 12:30
'site2018:subscribe.form' is not a component