Олександр Вілкул: 31 березня країна вибере або мир та розвиток, або війну до останнього українця

Олександр Вілкул: 31 березня країна вибере або мир та розвиток, або війну до останнього українця

Лідер опозиції Олександр Вілкул в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV заявив про готовність у найкоротші терміни закінчити війну на Донбасі після обрання Президентом України.

«Миру однаково хочуть і в Донецьку, і у Львові. Питання в тому, яким шляхом країна піде після виборів. Один варіант – туди, куди нас тягне Порошенко та схожі на нього кандидати - це шлях 15-мільйонної аграрної країни з проданою землею, бідними людьми та війною до останнього українця. Є ще ті, хто пропонує варіант капітуляції. Я пропоную чіткий покроковий план того, як зробити Україну мирною, нейтральною, економічно сильною та незалежною країною з високими зарплатами та гідними пенсіями. В нашій команді зібралися найсильніші антикризові менеджери, які не раз піднімали підприємства з руїн, виплачували заборгованість із заробітної плати і досягали успіху», - заявив кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в ефірі ICTV.

За його словами, можливості України безмежні. «Ми не бідна й безперспективна країна. Ми обдурена та розкрадена країна. А нам потрібно зробити так, щоб молоді люди хотіли жити в Україні й працювати на її благо. Наше географічне положення не повинно бути нашим недоліком. Навпаки це наша величезна перевага. Це можливість реалізувати наш унікальний транзитний потенціал, можливість стати мостом між Сходом і Заходом», - зазначив лідер опозиції.

Бажання побудувати сильну процвітаючу країну, на думку Вілкула, має об'єднати українців.

«Миру однаково хочуть і в Донецьку, і у Львові. Розвинутої промисловості з високими зарплатами хочуть і в Дніпропетровську, і в Луцьку. Бажання мати хороші пенсію і медицину об'єднує і Кривий Ріг, і Чернівці. Бажання говорити рідною мовою однаково і для Ужгорода, і для Одеси. Не може бути національною ідеєю питання ворожнечі та боргів. А це саме те, що робить нинішня влада. Ми повинні показати, що ми можемо об'єднатися. Я готовий взяти на себе відповідальність швидко закінчити війну, підняти економіку, організувати гідний соціальний захист - створити країну, в якій хотіли б жити ми та наші діти», - підкреслив Вілкул.

26 березня 2019 20:58
'site2018:subscribe.form' is not a component