Олександр Рєпкін: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – команда лідерів, і вона принесе добробут країні після перемоги на виборах

Олександр Рєпкін: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – команда лідерів, і вона принесе добробут країні після перемоги на виборах

Про це заявив депутат Запорізької обласної ради Олександр Рєпкін за підсумками Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

Він відзначив, що ніякого розколу всередині ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не було і бути не могло, натомість сталися зміни, властиві усім живим організмам і це свідчать якраз про те, що партія на вірному шляху. «Зміни в партії – процес природний і зрозумілий. Він може свідчити тільки про одне, партія жива, вона дійсно працює і розвивається. Хто захотів піти – добровільно пішли, але їх меншість. Розвиток і зростання партії триває», – констатував депутат.

Опозиціонер підкреслив, на форумі зустрілися лідери, які представляли всі регіони країни. «Ми представляємо промисловість і місцеве самоврядування, малий і середній бізнес, людей праці. У Олександра Вілкула сильна команда, на яку сьогодні зважають. У нас зрозумілі всім людям цілі, реальні кроки вирішення задач. А головне наше завдання – успішна Україна і добробут її народу», – резюмував Олександр Рєпкін.

Нагадаємо, в рамках масштабної зустрічі, що об'єднала більше 5000 учасників – представників ділових, промислових кіл, профспілок і роботодавців країни, громадських діячів з кожного регіону країни, Олександр Вілкул представив свою програму «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху».

25 січня 2019 14:46
'site2018:subscribe.form' is not a component