Олександр Орлов: Підконтрольна владі «верхівка» Одеси руйнує історичну забудову міста

Олександр Орлов: Підконтрольна владі «верхівка» Одеси руйнує історичну забудову міста

20 березня на сесії Одеської міськради проти розпродажу земель одеської громади виступив депутат Олександр Орлов, довірена особа Олександра Вілкула, кандидата в Президенти України від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку».

Він заявив, що подібні дії знищують історичну забудову Одеси, зокрема, Французький бульвар.

«Якщо ми подивимося на карту Одеси, то побачимо, що Французький бульвар вже не так вже й «в кольорі». Початок та кінець його варварськи знівечено новобудовами, які ані архітектурно, ані технічно не вписуються в поняття «бульвар». Одеса втрачає і свою туристичну привабливість - скоро екскурсія дійсно історичними місцями для гіпотетичного іноземця проходитиме за годину, і це ще з дорогою, бо залишиться тільки Оперний театр», - сказав Олександр Орлов.

 Депутат припустив, що вибори двояко впливають на ситуацію. З одного боку, невпевнена у завтрашньому дні влада намагається по-максимуму використати час, що лишився, з іншого боку - вони вже не наважуються проводити зовсім вже сумнівні операції. Але, якщо вибори будуть позитивними для чинного президента, який сприяє нинішній «верхівці» міста, земельні питання швидко знову опиняться в порядку денному і Одеса остаточно втратить свою історичну витонченість та шарм.

«Я не люблю цієї фрази, але - ми втрачаємо і Одесу, і Україну. Наш менталітет «моя хата з краю» до добра не доведе. Багато хто з колег, які висловлюють невдоволення тим, що відбувається, в приватних бесідах, заходячи до сесійної зали, сором'язливо ховають очі і, в підсумку, відбувається те, що відбувається. У нас ще є шанс змінити все на краще. Для країни і для наших нащадків. Для цього на виборах 31 березня треба зробити правильний вибір і не дати шансу тим, хто за особистими фінансовими і політичними інтересами нехтує інтересами держави і нації в цілому і Одеси зокрема», - резюмував Олександр Орлов.

22 березня 2019 20:33
'site2018:subscribe.form' is not a component