Олександр Орлов: Пенсіонери і ветерани потребують своєчасної та справедливої індексації пенсій

Олександр Орлов: Пенсіонери і ветерани потребують своєчасної та справедливої індексації пенсій

Одним з найбільш поширених питань довіреним особам Олександра Вілкула в усіх регіонах України є питання про пенсії та допомогу, які космічно далекі від розміру реального прожиткового мінімуму. Не обійшлося без обговорення цієї наболілої теми і на зустрічі Олександра Орлова, довіреної особи кандидата в Президенти України від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку» Олександра Вілкула з жителями Малиновського району міста Одеси.

«На нинішню пенсію можна тільки виживати, а не жити. Нам зрозуміла турбота держави про учасників АТО, але у військових пенсіонерів перерахунку не було ще з 2012 року. А коли я чую про підвищення пенсії на 3-5 гривень і бачу ціни в магазинах, то мені все частіше здається, що нинішня влада просто знущається з людей», – зазначила Світлана Бичикова, голова другої ділянки ради ветеранів Малиновського району Одеси.

Олександр Орлов зазначив, що вирішення цієї проблеми – один із пріоритетних соціальних напрямків роботи народних депутатів фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті та особисто Олександра Вілкула.

«Своєчасні індексації пенсій пропорційно до реального рівня цін на комунальні тарифи, товари і послуги в Україні – ось той соціально відчутний результат, який відповідальна влада зобов'язана надати людям, які вийшли на заслужений відпочинок. Представники нашої фракції у Верховній Раді неодноразово акцентували на цьому увагу. Однак всі пропозиції опозиції ігноруються чинною владою. Програма Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» містить чіткі й справедливі соціальні орієнтири, на яких будуватиметься соціальна політика держави після його перемоги на виборах», – підкреслив Олександр Орлов.


19 лютого 2019 12:22
'site2018:subscribe.form' is not a component