Олександр Орлов: 31 березня потрібно дати нинішній злочинній владі гідну відповідь та відстояти наше право на життя!

Олександр Орлов: 31 березня потрібно дати нинішній злочинній владі гідну відповідь та відстояти наше право на життя!

Тема тарифів на послуги ЖКГ – одна з найболючіших для кожної сім'ї в країні. Про це на опозиційному форумі в Одесі заявив Олександр Орлов, довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула

«Готуючись до форуму, я ретельно вивчив дані, надані на наші запити Кабінетом Міністрів. А потім вирішив – раз Україна закріпила на конституційному рівні шлях до Європи, давайте порівняємо наші стандарти, ціни і зарплати з європейськими. Як еталонний зразок узяв Німеччину – одного з лідерів ЄС», – почав свій виступ Олександр Орлов.

Він зазначив, що в Одесі для типової «хрущовки» площею 40-50 квадратних метрів сума в платіжці на опалення – 1336 грн або близько 50 USD. У Німеччині ж, яка споживає той же газ, за ​​тепло на аналогічній площі необхідно заплатити в середньому 1440 грн (в перерахунку). У разі сильних морозів – 2500 грн, адже є прив'язка до вартості гігакалорії тепла.

«Водопостачання ідентичних квартир: Україна – 210 грн, Німеччина – 140 грн. Ціна на газ, встановлена ​​в нашій державі: для населення – 8850 грн, для промисловості – понад 15 тис. грн. При тому, що вартість блакитного палива вітчизняного видобутку становить 2200 гривень за куб./м, влада примудряється вганяти в борги власне населення і розоряти промисловість», – підкреслив політик.

Далі він розглянув доходи українців і німців. Середній заробіток німця – 99 000 грн. В Україні мінімальна пенсія 1200 грн, середня – 2600 грн, середня зарплата – близько 10 тис. грн (і це з урахуванням космічних ставок і премій менеджменту деяких держструктур, на кшталт «Нафтогазу»).

«Співвідношення вартості комунальних послуг до обсягу пенсії: в Німеччині – 25%, в Україні (без урахування субсидій) – 125%. У США цей показник – 15%. Найбільші в ЄС розцінки на ЖКГ – 30% – в такій «потужній» державі, як Латвія. Тарифи, на відміну від доходів, у нас вже європейські. Але і це – ще не межа! Наприклад, представники Одеської міськради вже обґрунтовують перед НКРЕ ще одне підвищення з 1 квітня. До виборів президента, вони, мабуть, побоялися вводити подібні надбавки», – повідомив Олександр Орлов.

На його думку, нинішня влада і керівництво країни прекрасно розуміють, що в створених ними ж умовах пересічному українцеві не вижити. У підсумку – працездатне населення залишає країну в пошуках кращих заробітків, а людям похилого віку нічого не залишається, як померти. «Мета злочинних дій влади – щоб нас, українців, залишилося мільйонів десять. А тими, хто залишився було легко керувати. Робиться це за допомогою підвищення тарифів, в результаті бездарних «реформ» в медицині та освіті, нікчемними соціальними стандартами. Потрібно це для того, щоб ніщо не заважало розпродати останнє, що залишилося цінного в Україні – землю», – підкреслив опозиціонер.

«Те, що відбувається, є нічим іншим, як геноцидом власного народу! Я звертаюся до всіх – на зло нинішньому керівництву країни треба вижити! На виборах 31 березня потрібно дати цій злочинній владі гідну відповідь і відстояти наше право на життя!» – резюмував Олександр Орлов.

06 березня 2019 13:23
'site2018:subscribe.form' is not a component