Олександр Левченко: «Нова Індустріалізація» – це створення робочих місць із гідними зарплатами»

Олександр Левченко: «Нова Індустріалізація» – це створення робочих місць із гідними зарплатами»

Українські виробничники розраховують на те, що програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація» допоможе вирішити чимало проблем. Про це генеральний директор Криворізького ремонтно-механічного заводу Олександр Левченко заявив на форумі «Нова Індустріалізація», який провів у Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Від багатотисячних колективів підприємств гірничо-металургійного комплексу я хочу сказати, що останнім часом наша галузь зазнавала великих труднощів. Але зараз з’явився механізм, який допоможе з цими труднощами впоратися. Це розроблена ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ програма «Нова Індустріалізація», – сказав Левченко.

За його словами, виробництво нині відчуває значний дефіцит кадрів – і цю проблему також береться вирішити ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Програма «Нова Індустріалізація» передбачає створення нових робочих місць із гідними зарплатами. За умови реалізації цієї програми буде зроблено все для того, щоб цінні кадри не виїжджали за кордон», – сказав виробничник.

Довідка: 19 червня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів у Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Програма «Нова Індустріалізація» спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки загалом.

«У нас є програма і фахівці, є успішний досвід розвитку підприємств і міст. У новому парламенті ми готові надати підтримку президенту Володимиру Зеленському для відновлення миру та виведення економіки України з кризи», – сказав на Форумі один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

Вілкул підкреслив, що впродовж останніх п’яти років Україну намагалися перетворити на кладовище мертвих заводів, але попри це, «все необхідне для розвитку у нас ще є».

19 липня 2019 20:50
'site2018:subscribe.form' is not a component