Олександр Кірков: Модернізація навчальних закладів – наш внесок в розвиток країни

Олександр Кірков: Модернізація навчальних закладів – наш внесок в розвиток країни

В умовах недостатнього фінансування освіти нинішньою владою, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробить все, щоб створити належні умови для якісної освіти наших дітей. Про це заявив депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Запорізької облради Олександр Кірков за підсумками зустрічі з жителями Вільнянського району Запорізької області.

До депутата звернулися керівники громад і навчальних установ з питанням фінансування ремонтів та закупівель устаткування. Олександр Кірков розглянув можливість цільового розподілу коштів депутатського фонду на зазначені цілі в 2019 році.

За його словами, на цей рік планується реконструкція багатьох навчальних закладів. «Необхідно поміняти вікна на енергозберігаючі, придбати меблі для дитячої музичної школи, обладнання для дитячих майданчиків, мультимедійні дошки для перших класів, меблі для фізкабінету. В умовах недостатнього фінансування освіти нинішньою владою, ми зробимо все, щоб створити належні умови для якісної освіти наших дітей», – зазначив депутат.

Політик підкреслив, що Вільнянський район заслуговує на розвиток, який починається саме зі шкіл, медичних установ та інших соціальних об'єктів. «Я не перший рік і не першу депутатську каденцію системно допомагаю установам району, залучаючи фінансування з обласного бюджету. А в обласні програми включаю ремонти та реконструкції об'єктів. Депутатський фонд – це один з найефективніших інструментів на сьогоднішній день для розвитку регіонів. В цьому році я продовжу фінансувати школи та дитячі садки. Адже модернізація навчальних закладів – наш внесок у розвиток країни», – акцентував Олександр Кірков.

Нагадаємо, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, кандидат в Президенти Олександр Вілкул у своїй програмі пропонує змінити порядок наповнення бюджету. В результаті основна частина податків залишатиметься в місцевих бюджетах, що дозволить розвивати регіони, а не збагачувати чиновників в столиці.


28 лютого 2019 13:00
'site2018:subscribe.form' is not a component