Олександр Горбань: Працюватимуть шахти – будуть розвиватися шахтарські міста

Олександр Горбань: Працюватимуть шахти – будуть розвиватися шахтарські міста

Про це один із керівників «ДТЕК Павлоградвугілля» Олександр Горбань заявив на форумі «Нова Індустріалізація», який провів в Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«На шахтарській праці тримається і економіка країни. Тому для всієї України важливо, щоб шахти продовжували стабільно працювати», – сказав він.

За словами Олександра Горбаня, незважаючи на те, що компанія «ДТЕК Павлоградвугілля» робить все можливе для розвитку галузі, одних тільки її зусиль недостатньо.

«Підтримка шахтарям потрібна на державному та законодавчому рівні. Тому що сьогодні є ряд питань, які нівелюють престижність шахтарської праці і тим самим позбавляють підприємства грамотних і кваліфікованих фахівців. Для проведення цих законів потрібні люди, які «вболвають» за робітничі професії і розуміють на чиїй праці насправді тримається економіка країни. Такі люди - в списках ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», – подчеркнул Олександр Горбань.

Довідка:

19 червня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів в Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Програма «Нова Індустріалізація» спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки.

«Новому президенту – Володимиру Зеленському – не треба винаходити колесо. У нас вже є програма і фахівці для виведення економіки України з кризи. Ми не раз піднімали підприємства і виробництва, виплачували річні заборгованості по заробітним платам.

Металургія, гірничо-металургійний комплекс, вугільна галузь, енергетика і машинобудування дуже важливі. Такі міста, як Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Павлоград, Енергодар, Харків живуть, поки працюють заводи, комбінати, підприємства, шахти», – сказав на Форумі один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

19 липня 2019 18:56
'site2018:subscribe.form' is not a component