Олександр Гончар системно допомагає дитячим установам Хортицького району

Олександр Гончар системно допомагає дитячим установам Хортицького району

Депутат Запорізької міської ради Олександр Гончар побував в установах Хортицького району, на благоустрій та розвиток яких в цьому році направляв свій депутатський фонд.

Запорізькому загальноосвітньому навчально-виховному комплексу санаторного типу «Злагода» Олександр Васильович надає допомогу вже не перший рік. Раніше він купив для цієї установи духову шафу, холодильну камеру, а в цьому році за кошти депутата була куплена сучасна побутова картоплечистка.

Персонал цього навчального комплексу подякував Олександру Гончару за увагу та системну підтримку. У свою чергу, депутат поцікавився, які ще є потреби в установи, і пообіцяв допомагати надалі.

Також системно допомагає Олександр Гончар і школі №49. Раніше депутат допоміг школі встановити металопластикові двері на центральному вході, і вході в один з блоків початкової школи. В цьому році за кошти депфонду Олександра Гончара були придбані 168 LED-світильників. У школі вже почали їх встановлювати замість старих плафонів.

«Це не тільки економно, але й безпечно, - коментує установку сучасних світильників директор школи Любов Метеленко. - Старі плафони важкі, і вони в будь-який момент могли впасти на голову дітям, чого вже не буде з новими світильниками».

Кажуть про підвищення комфорту, завдяки депутату, і в поліклініці Запорізької міської дитячої багатопрофільної лікарні №5. Там в кабінетах, де лікарі приймають маленьких пацієнтів, встановили кондиціонери. 7 штук були встановлені в кабінетах, вікна яких виходять на сонячну сторону, і один - в прищеплювальній. Медперсонал каже, що раніше влітку в кабінетах спека була нестерпна. Важко було, як медикам, так і діткам. Тепер же прийоми у лікарів проходять в комфортних умовах.

У всіх установах Олександру Гончару були раді, дякували йому, і дуже позитивно відгукувалися про роботу депутата.23 вересня 2019 16:03
'site2018:subscribe.form' is not a component