Олександр Долженков: Замість сильної армії влада пропонує нам урок правопису

Олександр Долженков: Замість сильної армії влада пропонує нам урок правопису

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає проти того, щоб провладні фракції, яким не довіряють люди, силоміць вказували українцям, з якими героями і з якою історією потрібно жити. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков під час засідання Верховної Ради у вівторок, 26 лютого, коментуючи законопроект №6372 про внесення змін до деяких законів України щодо військових звань військовослужбовців.

Парламентарій піддав сумніву невідкладність зміни звань як для простих громадян, так і для самих військовослужбовців. Олександр Долженков впевнений, що для військовослужбовців суттєве значення мають матеріальне забезпечення та якісна зброя. А громадяни України, додав він, хочуть бути впевнені у сильній армії, здатній їх захистити. «Як ми можемо мати сильну армію, якщо ми не в змозі подолати корупцію? Натомість зараз ми бачимо постійні сутички нинішніх та колишніх членів коаліції «Європейська Україна». Вони ввесь час борються один з одним, щоб підвищувати свої рейтинги серед громадян України напередодні президентських виборів», – зазначив народний депутат.

Опозиціонера обурило те, що замість виконання своїх обіцянок щодо побудови сильної держави, нинішня влада вкотре намагається відволікти увагу людей, підміняючи реальні вчинки на мишачу метушню зі зміною військових звань.

Олександр Долженков зазначив, що влада обіцяла перетворити Україну на справжню сильну європейську державу, а натомість зробила її найбіднішою країною Європи. «Раніше за економічними показниками Україна займала не найгірші позиції серед європейських країн. Натомість зараз тарифи на природний газ досягли астрономічних цифр, а з 2020 року вони зростуть ще більше – до 12-13 тис грн за 1 тис. куб. м», – акцентував опозиційний політик.

Він також зазначив, що запропоновані офіцерські звання не мають нічого спільного з історичним минулим держави. Опозиціонер закликав не відхрещуватися від того радянського минулого, яке є невід’ємною частиною всіх українців. «Наприклад, в Брюсселі є Сталінградська вулиця, хоча навіть міста вже такого немає. Проте європейці, на відміну від нас, не намагаються зруйнувати все і тільки потім побудувати щось нове. Вони враховують історичну пам'ять, і не намагаються стерти її з голів громадян», – констатував народний депутат.

Олександр Долженков наголосив на тому, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає проти того, щоб провладні фракції, яким не довіряють люди, силоміць вказували українцям, з якими героями і з якою історією потрібно жити.
26 лютого 2019 16:26
'site2018:subscribe.form' is not a component