Олександр Долженков: Замість розвитку вітчизняного виробництва нинішня влада імпортує продукцію з країн Заходу

Олександр Долженков: Замість розвитку вітчизняного виробництва нинішня влада імпортує продукцію з країн Заходу

Псевдореформи нинішньої влади спричинили розвал української економіки. Замість розвитку вітчизняного виробництва нинішні можновладці «інвестують» кошти України в імпорт продукції з західних країн. Про це заявив депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков з трибуни Верховної Ради в середу, 13 березня.

Народний депутат наголосив, що такої масштабної корупції, таких «кровавих» грошей Україна ще не бачила. «Я не хочу сказати, що раніше влада була святою, але грошей на війні, «на крові» ніхто не заробляв. Якщо це продовжиться ще п’ять років, ми взагалі можемо втратити Україну», – застеріг опозиціонер.

Олександр Долженков наголосив на тому, що замість того, щоб вкладати гроші у вітчизняну економіку, нинішня влада імпортує продукцію з країн Заходу. «Ми закуповуємо французькі гелікоптери, американські тепловози, хоча в нас є вітчизняні виробництва. Вдумайтеся: жодного літака не було вироблено в Україні за три роки. Та що там техніка – ми навіть вугілля у 2018 року імпортували на три мільярди доларів, а наші шахтарі місяцями не бачать зарплат», – зазначив він.

Опозиційний політик обурений тим, що безперервні красномовні заяви влади щодо припинення торговельних відносин з РФ суперечать її реальним діям та лише завдають багатомільярдних збитків економіці країни. «Україна закуповує все той же російський газ, але втричі дорожче і через європейських посередників - Німеччину та Швейцарію. За це розплачуються наші ж громадяни – тарифи на послуги ЖКГ постійно зростають. Досить розколювати українське суспільство мовним питанням, досить маніпулювати ним в інтересах кандидатів в президенти. Парламенту і владі в цілому необхідно зайнятися реальними проблемами України, в першу чергу – економічними», – підкреслив Олександр Долженков.

13 березня 2019 14:24
'site2018:subscribe.form' is not a component