Олександр Долженков: Тотальна еміграція працездатного населення – закономірний підсумок діяльності нинішньої влади

Олександр Долженков: Тотальна еміграція працездатного населення – закономірний підсумок діяльності нинішньої влади

Рапортуючи про економічні «успіхи», чинна влада не згадує про те, що прорахунків набагато більше, аніж розпіарених «перемог». Про це під час брифінгу в Верховній Раді заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков в середу, 27 лютого.

«Нинішня влада дуже вибіркова у своїх прокламаціях. Вони хваляться тим, що внаслідок підписання економічної частини Угоди про асоціацію рівень експорту до країн ЄС збільшився з 2013 року на 1,5 млрд дол. Однак разом з тим чомусь забувають сказати, що за цей же час торгівельний оборот з країнами СНД впав на 11 млрд дол. Тобто експорт на Захід на перекрив експорт, який раніше йшов на Схід», – заявив опозиційний політик.

Він зазначив, що керівництво країни не цурається подвійних стандартів. «Так, влада постійно говорить про те, що необхідно зупинити торгівлю з РФ, але при цьому до кінця бореться за збереження транзиту російського газу. Вони хваляться тим, що не купують російське «блакитне паливо», і вважають це своїм великим досягненням. При цьому ми у 2018 році імпортували 10 млрд куб. м природного газу, з них близько 6 млрд куб. м – з Швейцарії та Німеччини. А ці країни що, є газовидобувними? Звичайно, ні. Вони просто перекуповують через європейські транзитні прокладки російський газ, та продають його нам за більші гроші. І такими закупівлями ми повинні пишатися?» – підкреслив народний депутат.

Вказав Олександр Долженков також на проблеми, які виникли після запровадження безвізового режиму з ЄС. «Нам постійно розповідають про те, що «безвіз» – це велике досягнення нинішньої влади. Але не уточнюють, що внаслідок цього неймовірно зросла кількість трудових мігрантів. Тобто нові виробничі майданчики в Україні не створюються, але при цьому більшість українських працездатних громадян, які могли б працювати на благо української економіки, сплачуючи всі податки, емігрують в країни ЄС. І навіщо тоді інвесторам з ЄС вкладали гроші в Україну, якщо українці самі їдуть до їхніх країн? Близько 8 млн працездатних українських громадян вже працюють за межами України. І це є розумною політикою? Звичайно, ні. Тому влада зараз і піариться на темах армії, мови та віри, адже більше народу сказати нічого», – резюмував опозиціонер.

27 лютого 2019 16:30
'site2018:subscribe.form' is not a component