Олександр Долженков: Тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК захищає права російськомовного населення

Олександр Долженков: Тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК захищає права російськомовного населення

Коли представники коаліції під час передвиборчої кампанії обіцяють людям, що повернуть їм Донбас, це викликає дисонанс з політикою, яку вони реалізують. Про це під час обговорення мовного законопроекту заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков.

«Ми підемо до Конституційного Суду з поданням щодо визнання цього закону неконституційним. Адже по суті в ньому йдеться про пряму дискримінацію мов національних меншин», - апелював до представників коаліції опозиціонер.

За словами Олександра Долженкова, в законопроекті №5670-д кримськотатарській мові приділено особливу увагу, на відміну від російської. При цьому дивує фарисейство тих депутатів, які, підтримуючи цей законопроект, після пленарних засідань спілкуються російською, а не українською або кримськотатарською мовою. «Ви робите такий перекіс в сторону української, немов інших мов в Україні взагалі не існує», - підкреслив народний депутат.

Також опозиційний депутат звернув увагу депутатів на дискримінацію російськомовних друкованих видань в той час, як норми законопроекту № 5670-д роблять виняток для ЗМІ кримськотатарською, англійською та іншими мовами Європейського Союзу.

«Ви що, не знаєте, якою мовою говорять більшість українців? По-вашому, це кримськотатарська або англійська мова, саме тому ви захищаєте їх? Чому правлячою більшістю ігноруються права російськомовного населення, гарантовані йому Конституцією України?» - обурився Олександр Долженков.

21 березня 2019 16:01
'site2018:subscribe.form' is not a component