Олександр Долженков: Тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує мир, а влада веде боротьбу зі свободою вибору українського народу

Олександр Долженков: Тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує мир, а влада веде боротьбу зі свободою вибору українського народу

«Орієнтири та цілі, проголошені п'ятьма коаліційними фракціями до сьогодні так і не реалізовані. Потрібно прийняти необхідність того, що домогтися миру можна тільки за допомогою мирних переговорів на компромісних умовах. Але мир пропонує тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», - заявив в ефірі програми «Події з тижня» на телеканалі «НАШ» депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков. Темою програми та обговорення політиків 8 лютого стала «Сітка підкупу виборців Порошенка. Вступ України в НАТО і ЄС».

«Влада безцеремонно діє з метою зачистки електорального поля, намагаючись розділити людей: на тих, хто має право впливати на долю країни, і тих, кого позбавляють права голосувати», - заявив Олександр Долженков.

Депутат уточнив, що мова йде про три мільйони українців, які тимчасово проживають в Російській Федерації та позбулися свого права прийти та проголосувати у зв'язку з безпідставним закриттям в цій країні виборчих дільниць, які, що важливо, знаходяться на території дипломатичних представництв України.

Олександр Долженков підкреслив, що маніпуляції з технічними кандидатами стали можливими в зв'язку з недосконалим чинним законодавством про вибори, яке коаліція парламенту принципово не змінює.

«Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виступає за впровадження партійної системи. Кандидат в президенти повинен мати не тільки необхідну суму грошей для виборчої застави, а й підтримку громадян, а також професійну команду з необхідним рівнем компетенції в усіх сферах державного управління», - заявив представник опозиції.

Як наочний приклад, Олександр Долженков розповів гостям студії та глядачам про особливості американських попередніх внутрішньопартійних виборах з дебатами та голосуванням за кандидатів, які гідні пройти в наступний тур. Такий підхід убезпечив би парламент від самовисуванців, які часто є технічними кандидатами від влади та мають можливість використовувати її адміністративний та фінансовий ресурс.

Також Олександр Долженков роз'яснив позицію ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо недопуску на вибори спостерігачів ОБСЄ, які є громадянами Російської Федерації.

«Якби спостерігачі й брали участь в робочому процесі, то ніякого істотного впливу вони б не здійснили на ОБСЄ. Вдумайтеся, кричати про військові дії - це було б дуже голослівно та нелогічно, тому що в Україні відсутній реальний воєнний стан, але при цьому вона й воює, й торгує з ворожою стороною», - заявив учасникам дискусії Олександр Долженков.

«Не настане саме по собі процвітання та розвиток економіки України доки влада не сяде за стіл переговорів з усіма учасниками конфлікту, - заявив депутат, - так, це непопулярне й складне рішення, але поки не настане мир домогтися стабільності в країні буде неможливо!»

09 лютого 2019 15:28
'site2018:subscribe.form' is not a component