Олександр Долженков: Програш України в транзитній суперечці з Росією – закономірний наслідок політики нинішньої влади

Олександр Долженков: Програш України в транзитній суперечці з Росією – закономірний наслідок політики нинішньої влади

Так прокоментував рішення СОТ щодо блокування транзиту українських товарів автомобільним і залізничним транспортом на ринки Середньої Азії народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков.

«Зрозуміло, що Росія застосувала симетричні заходи щодо заборони здійснювати експорт української продукції через українсько-російський і російсько-білоруський кордони в напрямку країн Середньої Азії. Адже цій забороні передувало несанкціоноване та неофіційне затримання російських вантажів, які йшли транзитом через українську територію», – пояснив опозиціонер.

Як повідомив Олександр Долженков, Україна зараз, на жаль, знаходиться в напружених відносинах не тільки з Російською Федерацією. Політика чинної влади призвела до конфронтації практично з усіма сусідніми країнами. Як результат, СОТ погодилася з позицією РФ щодо того, що політична ситуація в Україні в 2014-2015 роках створювала суттєві загрози для її національної безпеки.

За словами політика, в ці роки якісь націоналістичні, неконтрольовані угруповання за власною ініціативою, без всяких дозволу від державних органів, переслідували та зупиняли російські фури з товарами. Закономірно, що Росія ввела симетричні заходи, але цивілізовано – на державному рівні, аргументуючи своє рішення загрозою національній безпеці.

«На жаль, в програші опинилися прості українські громадяни, добробут яких погіршився через загальне падіння економіки країни. Тому що заборона українського експорту безпосередньо впливає на погіршення економічного становища українських громадян. Адже їх добробут не може зростати через погану економічну ситуацію в країні. Україна вже програла де тільки можна, крім газової суперечки, за яку, однак, грошей все ще не отримала», – резюмував народний депутат.

09 квітня 2019 17:40
'site2018:subscribe.form' is not a component