Олександр Долженков закликав Верховну Раду невідкладно відновити пільги «чорнобильцям»

Олександр Долженков закликав Верховну Раду невідкладно відновити пільги «чорнобильцям»

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков закликав Верховну Раду відновити у повній мірі соціальне забезпечення «чорнобильців», якого їх позбавила нинішня влада.

«Ліквідатори аварії на ЧАЕС, які є патріотами України, ціною здоров’я, а подекуди і власного життя врятували світ від радіації. На жаль, держава забула про їх подвиг», - заявив народний депутат.

Він зазначив, що, починаючи з 2014 року, влада планомірно скорочувала пільги та видатки «чорнобильцям» та державні гарантії їх соціального забезпечення. В 2013 році видатки на соцзахист ліквідаторам, членам сімей загиблих, на постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС сягали 320 млн доларів. Торік в держбюджеті на це передбачили 60 млн доларів – в п’ять разів менше. Це позбавило соціально вразливі категорії населення відпусток, безоплатного онкологічного лікування, можливості отримати житло через державні програми тощо.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК є єдиною фракцією, яка через Конституційний Суд домоглася скасування ряду обмежень для «чорнобильців», до яких вдалася влада. І ми продовжимо боротися за подальше відновлення справедливості. Ми повинні пам’ятати про наш борг перед цими людьми», - підкреслив Олександр Долженков.

26 квітня 2019 12:03
'site2018:subscribe.form' is not a component