Олександр Долженков привітав одеситів з Днем визволення міста: ми не дозволимо переписати історію та героїзувати нацистів

Олександр Долженков привітав одеситів з Днем визволення міста: ми не дозволимо переписати історію та героїзувати нацистів

75 років тому 10 квітня 1944 року Червона Армія визволила Одесу від німецько–фашистських загарбників. «Це спільний подвиг сотень тисяч червоноармійців, червонофлотців, партизанів та простих одеситів, які стали пліч–о-пліч, аби відстояти рідну землю», - зауважив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков, виступаючи з трибуни парламенту у середу, 10 квітня.

«Саме цього дня силами радянських військових частин та з’єднань Третього українського фронту під командуванням одесита, генерала армії Родіона Малиновського було зломлено супротив німецьких військ. Було відкрито шлях для подальшого звільнення України», - наголосив опозиціонер.

Олександр Долженков нагадав, що за час окупації, яка продовжувалася 907 днів, Одеса зазнала неймовірних втрат: 82 тисячі містян загинуло, 78 тисяч були вивезені на примусові роботи в Німеччину – це ті втрати, які ми відчуваємо до сьогодні. «Ми низько вам кланяємося безсмертному подвигу, який здійснили визволителі Одеси. Він житиме у віках», - зауважив народний депутат.

Олександр Долженков наголосив, що історія Великої Вітчизняної війни повинена стати уроком для сучасної України. «Неприпустимо потакати нацистським та націоналістичним ідеологіям, їх наслідки катастрофічні», - підкреслив парламентарій.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжує боротьбу проти спроб чинної влади перекреслити подвиг визволителів України. «Ми не дозволимо переписати історію, не дамо героїзувати тих, хто разом із фашистами знищував Україну», - підкреслив опозиціонер.


10 квітня 2019 11:09
'site2018:subscribe.form' is not a component