Олександр Долженков: Після зміни влади формат «співпраці» України з МВФ буде кардинально змінений

Олександр Долженков: Після зміни влади формат «співпраці» України з МВФ буде кардинально змінений

Чергове підвищення тарифів на послуги ЖКГ - це розплата України за «співпрацю» з МВФ. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков. За його словами, з початку року тарифи на опалення та гаряче водопостачання підвищилися в середньому на 12-24%.

«У нових платіжках фігурують якісь абсолютно несамовиті цифри. Люди обурені до межі. Вони вже просто не в змозі платити. І це влада робить напередодні виборів! А що буде після них, боюся навіть уявити», - обурився політик.

Вже сьогодні, за словами Олександра Долженкова, на оплату за опалення припадає понад 2/3 всіх рахунків за комунальні послуги, а чергове підвищення збільшило витрати кожного домогосподарства в середньому на 500 гривень. «НКРЕКУ зобов'язана в найкоротші терміни представити економічне обґрунтування підвищення тарифів», - підкреслив народний депутат.

За його словами, підвищення цін на газ для населення та комунальних підприємств є наслідком співпраці України з МВФ, оскільки підняття тарифів було однією з основних умов відновлення кредитування з боку МВФ. Ідеологами цієї співпраці були всі фракції, крім ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, які підписали відповідну Коаліційну угоду в 2014 році.

На переконання народного депутата, після зміни влади та парламентської коаліції формат «співпраці» України з МВФ буде кардинально змінено.

«Очевидно, що формат співпраці України та міжнародних кредиторів, зокрема з МВФ, необхідно змінювати. Єдиний, хто на це здатний в разі обрання президентом - Олександр Вілкул. Нам не потрібні кредити під заставу українського народу. Ми не здамо українців ані в західний, ані в східний ломбард. Ми повинні взяти курс не на збідніння людей, а на збільшення їх достатку. Ми не повинні перетворюватися на країну-жебрака», - зазначив опозиціонер.

За словами Олександра Долженкова, реалізація програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ дозволить створити інвестиційно привабливий клімат, і, тим самим, вивести країну з економічного колапсу. «Ми будемо не гнати свій народ до Європи на «заробіткі», а повертати їх звідти додому, створюючи нові робочі місця з привабливою зарплатою», - підкреслив опозиціонер.

20 лютого 2019 13:42
'site2018:subscribe.form' is not a component