Олександр Долженков: Після перемоги на виборах команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ разом з Олександром Вілкулом зробить судову гілку влади по-справжньому незалежною

Олександр Долженков: Після перемоги на виборах команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ разом з Олександром Вілкулом зробить судову гілку влади по-справжньому незалежною

За чинної влади принцип верховенства права набув винятково декларативного характеру. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

За його словами, чинна влада, нехтуючи загальновизнаними нормами права, порушує законодавство задля реалізації власних політичних амбіцій. «Такого залежного суду не було ніколи за часів незалежності України», - зауважив народний депутат.

Олександр Долженков підкреслив, що судова реформа, ініційована чинним президентом, була ухвалена в неконституційний спосіб, позбавивши українців можливості реалізувати більшість своїх конституційних прав та свобод. 

Політик наголосив, що після перемоги на виборах команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ разом з Олександром Вілкулом зробить все необхідне для того, аби відновити дію принципу верховенства права.

«Ми будемо домагатися того, щоб судова гілка влади стала дійсно незалежною, щоб жодна політична сила, щоб жодний Президент, жодна Верховна Рада вже не впливала на порядок обрання суддів, щоб судова влада набула дійсно незалежного статусу, щоб громадяни України реалізували передбачене ст. 129 Конституції право на доступність досудової влади та можливість оскарження судових рішень. Ми відновимо справедливість і покажемо, що принцип верховенства права діятиме не на словах, а на ділі», - наголосив Олександр Долженков.

20 січня 2019 16:54
'site2018:subscribe.form' is not a component