Олександр Долженков: Від економічних та соціальних провалів народ відволікають декомунізацією, насильницькою українізацією та дискримінацією УПЦ

Олександр Долженков: Від економічних та соціальних провалів народ відволікають декомунізацією, насильницькою українізацією та дискримінацією УПЦ

Парламентська фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ наполягає на скасуванні законів про мову і декомунізації та закликає владу сконцентруватися на питаннях економічного розвитку. Про це заявив народний депутат Олександр Долженков, виступаючи з трибуни Верховної Ради в середу, 3 липня.

За словами політика, вибори нового парламенту визначать вектор розвитку держави на найближчі п'ять років.

«Україна вже зазнала розгромної поразки на зовнішньополітичній арені, посварившись з усіма сусідами. І програє боротьбу за економічний розвиток. Рівень прямих іноземних інвестицій з 2013 року впав в чотири рази - з 6 млрд дол. до 1 млрд дол. Промислове виробництво обрушили, розмір ВВП впав зі 183 млрд дол. в 2014 році до 115 млрд дол. в 2018 році. Соціальні стандарти також різко зменшилися. Ми до сих пір не можемо відійти від катастрофічних наслідків правління влади Майдану. Прожитковий мінімум впав зі 147 дол. в 2013 році - до 63 дол. в 2018 році, мінімальна пенсія - з 112 дол. - до 53 дол., середня зарплата - з 350 дол до 250 дол. І все це відбувається на тлі збільшення тарифів на порядок. Держборг зростає», - розповів народний депутат.

На думку Олександра Долженкова, від економічних та соціальних провалів народ відволікають декомунізацією, насильницькою українізацією та дискримінацією УПЦ.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на скасуванні цих ганебних законів і докладе максимум зусиль, аби повернути економіку як мінімум на рівень 2013 року», - заявив Олександр Долженков.

03 липня 2019 12:21
'site2018:subscribe.form' is not a component