Олександр Долженков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на списанні заборгованості населення за послуги ЖКГ

Олександр Долженков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на списанні заборгованості населення за послуги ЖКГ

Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ наполягає на розгляді законодавчих ініціатив щодо списання заборгованості населення за сплату житлово-комунальних послуг. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков під час виступу у Верховній Раді в середу, 6 лютого.

Опозиційний політик закликав народних депутатів негайно внести зміни до бюджету поточного року щодо списання або реструктуризації заборгованості населення України в 50 млрд грн щодо сплати за послуги ЖКГ. Він нагадав, що в грудні 2018 року заборгованість зросла на 7 млрд грн. «Ви говорите про європейськість, але не хочете помічати невідкладних нагальних питань, які існують в країні. Адже ці проблеми стосуються кожного громадянина», – зазначив він.

Александр Долженков наголосив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на першочерговому розгляді його законодавчих ініціатив, пов'язаних зі списанням і реструктуризацією заборгованості населення за житлово-комунальні послуги. «50 млрд грн – це катастрофічна для бюджету сума, але ви не маєте морального права перекладати на простих громадян ці проблеми. Не може населення платити пеню в умовах, коли існує настільки велика заборгованість», – підкреслив народний депутат.

Політик переконаний, що нинішня влада намагається відволікти увагу людей від першочергових питань порожніми розмовами про мову, віру, армію, інтеграцію в ЄС і НАТО. «Це порожні обіцянки, які вони не зможуть реалізувати. Гірше і цинічніше те, що влада усвідомлює, що цього не буде. Повноправне членство в ЄС не обмежується тільки поправками в преамбулу Конституції – необхідне внесення змін щодо делегування Україною своїх суверенних повноважень. Тобто влада живе в своїй паралельній реальності, своїм життям, а українські громадяни тим часом навіть не живуть, а виживають», – констатував Олександр Долженков.

06 лютого 2019 13:48
'site2018:subscribe.form' is not a component