Олександр Долженков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на ухваленні закону про опозицію

Олександр Долженков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на ухваленні закону про опозицію

Здійснюючи реформування Верховної Ради, представники коаліції допускають безпрецедентну дискримінацію, утиски повноважень та порушення прав опозиційних фракцій. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков.

За його словами, до цих пір у складі ЦВК, яка здійснює державний контроль над виборчими процесами, відсутній представник від опозиції. «Це є ключовою несправедливістю - таким безпрецедентним дискримінаційним ставленням щодо опозиційних сил», - зазначив політик.

Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ наполягає на прийнятті закону про опозицію, який з метою уникнення монополії провладною більшістю передбачає участь представників опозиції в складі Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Також це стосується і принципу перерозподілу керівних посад у комітетах парламенту, який раніше був задекларований в коаліційній угоді про посилення опозиційних сил, а потім «успішно» проігнорований більшістю.

«Верховна Рада наступного скликання не повинна повторити помилок цієї коаліції, і контрольні функції повинні бути перерозподілені між усіма фракціями тих політичних партій, які пройдуть до Верховної Ради. Адже парламент - це колегіальний орган, який представляє інтереси всього українського суспільства, і жодна політична сила не повинна бути відсторонена від процесу парламентського контролю!» - заявив опозиціонер.

15 травня 2019 16:03
'site2018:subscribe.form' is not a component