Олександр Долженков: Нинішня влада не може запропонувати молоді нічого, крім розрухи

Олександр Долженков: Нинішня влада не може запропонувати молоді нічого, крім розрухи

Таку думку озвучив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков під час обговорення проекту постанови №9109 про парламентські слухання на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

Він висловив упевненість, що такі парламентські слухання однозначно слід провести у Верховній Раді, так як зазначена тема є гострою і нагальною. «Чи потрібні ці слухання? Звісно так. І ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, як і завжди, буде підтримувати ініціативи, спрямовані на поліпшення становища українських громадян», – заявив народний депутат.

Він зазначив, що зменшення привабливості життя в Україні для молоді багато в чому обумовлено відсутністю соціальних ліфтів. «Молодь, яка закінчує школи, училища, технікуми, виші стикається з небажанням держави надати їй гідну роботу – воно просто самоусувається від вирішення питання працевлаштування», – акцентував політик.

Також, на думку народного депутата, молодь втрачає інтерес до подальшого проживання в Україні через корупцію, з якою вони регулярно стикаються. «Хай там що сьогоднішня влада не говорила про свою боротьбу з корупцією, по факту вона її очолила. На жаль, нічого, крім розрухи ця влада запропонувати молоді не може. Головні питання країни – встановлення миру, реальних економічних і соціальних реформ – до сих пір не вирішені ні парламентською коаліцією, ні президентом, ні урядом. Тільки після зміни влади на виборах і проведення всіх ключових перетворень молодь, як і все українське суспільство, зможе побачити перспективу в Україні», – підкреслив Олександр Долженков.

05 лютого 2019 20:31
'site2018:subscribe.form' is not a component