Олександр Долженков: Небажання Юрія Луценка подати у відставку гарантує недоторканність Петру Порошенку та його оточенню

Олександр Долженков: Небажання Юрія Луценка подати у відставку гарантує недоторканність Петру Порошенку та його оточенню

Фраза Генерального прокурора України Юрія Луценка «я поважаю вибір народу» свідчить виключно про наявність у нього подвійних стандартів як у державного чиновника. Адже, якби це відповідало дійсності, Юрій Луценко неодмінно б уже подав у відставку. Так прокоментував в ефірі телеканалу «НАШ» наслідки призначень керівників силових структур правлячою коаліцією з порушенням Конституції України та Регламенту Верховної Ради народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков.

«Небажання Юрія Луценка піти у відставку в міжвиборчий період – це головна гарантія недоторканності екс-президента Петра Порошенка та його оточення», – підкреслив опозиціонер.

Олександр Долженков впевнений, що процес деградації цього парламенту почався в період, коли правляча коаліція дозволила собі приймати рішення з порушенням Конституції України та Регламенту Верховної Ради. Доказом тому, на думку політика, є ухвалення рішення про повернення до Конституції України в редакції 2004 року.

Нагадав народний депутат і про одіозні призначення секретарем РНБО Олександра Турчинова і генпрокурором Юрія Луценка. Щоб забезпечити додаткові, невластиві раніше, повноваження керівникам силових відомств, депутати коаліції «Європейська Україна» спочатку змінили відповідні профільні закони, а потім вже провели призначення.

«Відносно Юрія Луценка – це взагалі кричуща резонансна ситуація, коли правоохоронне відомство очолює некваліфікований людина без юридичної освіти. Заради цього призначення було внесено зміни в законодавство, і тепер посада генпрокурора може займати громадянин України без вищої юридичної освіти», – зазначив опозиціонер.

За словами Олександра Долженкова, це черговий доказ тієї кон'юнктурної політики, яку реалізовувала коаліція, сформована в 2014 році. «Ворогам – закон, а друзям – вседозволеність», – резюмував опозиціонер.

02 червня 2019 15:48
'site2018:subscribe.form' is not a component